Agencja Promocyjna MULTI FASHION

katalog firm

Branża: Agencje modelek | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Kraków

Opis firmy Agencja Promocyjna MULTI FASHION

MULTI FASHION - to prężnie rozwijająca się Firma zrzeszająca profesjonalnych Fotografów, wysoko wykwalifikowane Tłumaczki , piękne Hostessy i Modelki oraz prestiżowe Tancerki.

Jesteśmy zgranym i ambitnym zespołem pasjonatów, największym kapitałem naszej firmy jest wiedza i wysokie kwalifikacje. Zapewniamy że sprostamy każdemu powierzonemu nam zadaniu dzięki elastyczności w ustalaniu warunków współpracy .

Zatrudniamy Fotografów dysponujących wysokiej klasy sprzętem fotograficznym oraz komputerowym pozwalającym zapewnić maksymalny profesjonalizm. Są oni w stanie spełnić każde oczekiwanie klienta i sprawić że zdjęcia będą najpiękniejszą pamiątką. Z przyjemnością podejmiemy się każdego nawet najtrudniejszego zadania

Oferujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane Hostessy i Modelki w doborze których kierujemy się nie tylko nieprzeciętna urodą ale także inteligencją , znajomością języków obcych oraz wysoką kulturą osobistą. Tak dobrany personel stanie się nie tylko niekwestionowaną ozdobą , ale także w zauważalny sposób podniesie poziom organizowanych konferencji , gali , bankietów i akcji promocyjnych . Dysponujemy również pięknymi i wykształconymi Tłumaczkami służącymi swoją wiedzą i zaangażowaniem .
W naszej ofercie znajdują się także Tancerki specjalizujące się w wielu technikach tanecznych poczynając od tańców towarzyskich aż po modern, jazz, hip-hop oraz tańce orientalne


Dzięki rozbudowanej bazie mamy możliwość zrealizowania dużych przedsięwzięć na terenie całej Polski. Nasi pracownicy każdorazowo zostają przeszkoleni ze znajomości promowanego produktu oraz technik sprzedaży.

Naszą Agencję wyróżnia szeroki wachlarz działania a także indywidualne podejście do klienta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.W naszej ofercie znajduję się:

FOTOGRAFIA
- Sesje Ślubne
- Chrzty
- Sesje ciążowe NOWOŚĆ
- Sesje indywidualne (studio, plener)
- Reportaż
- Reklama
- Krajobraz oraz żywa i martwa natura

Ponadto w naszej ofercie posiadamy zespół muzyczny który z przyjemnością umili Państwu czas przy okazji imprez okolicznościowych , wesel ect.


Do każdego ze zleceń mamy możliwość wykonania profesjonalnego makijażu.

HOSTESSY
- Bankiety
- Konferencje
- Jubileusze
- Eventy
- Promocje
- Targi
- Pikniki
- Koncerty
- Imprezy okolicznościowe
- Ekspozycje samochodów

HOSTESSY EGZOTYCZNE - NOWOŚĆ!
W Naszej bazie hostess znajdą Państwo oryginalne dziewczęta o egzotycznej urodzie które uświetnią imprezy tematyczne, a także przyciągną wzrok klientów podczas standardowych przedsięwzięć .


MODELKI
- Pokazy mody
- Pokazy fryzjerskie
- Sesje reklamowe


TANCERKI
- Rozkręcanie imprez NOWOŚĆ
- Pokazy taneczne (reklama, przyjęcia, imprezy, koncerty)
- Wieczory kawalerskie oraz panieńskie


TŁUMACZKI
Biegle władające językami
- włoskim
- angielskim
- niemieckim
- hiszpańskim
- portugalskim

Dane kontaktowe

Manager Małgorzata Miksa - 696 033 555
E-mail: m.miksa@multi-fashion.com

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-06-21 14:54:31 | Ilość odsłon: 1617

Tagi