Anodownia. Zakład Usługowy ROSA Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Producenci | Województwo: śląskie | Miejscowość: Tychy

Opis firmy Anodownia. Zakład Usługowy ROSA Sp. z o.o.

Zakład Usługowy „Rosa” Sp. z o.o. jest częścią grupy firm ROSA – producenta sprzętu oświetleniowego. Chęć skonsolidowania całego procesu produkcji tego sprzętu, od kształtowania aluminiowych słupów oświetleniowych po ich ostateczne anodowanie ochronno-dekoracyjne i barwienie, doprowadziła do podjęcia decyzji o budowie własnej anodowni.

Od 2009 roku anodownia ROSA świadczy usługi anodowania zarówno na potrzeby własne grupy, jak i dla klientów zewnętrznych.

Co robimy?

Świadczymy usługi anodowania oraz barwienia elektrolitycznego i interferencyjnego elementów aluminiowych (profili, kształtowników, rur itp.). Paletę oferowanych kolorów prezentujemy w zakładce „Oferta”.


Co nas wyróżnia?

MOŻLIWOŚCI

- dysponujemy najdłuższymi wannami anodującymi w Europie Środkowo-Wschodniej, co umożliwia nam obrabianie elementów o długości do 10 metrów;
- jako jedna z nielicznych firm na świecie oferujemy usługę barwienia interferencyjnego, nowoczesną technologię stosowaną od niedawna na skalę przemysłową, dzięki której nasza paleta kolorów trwale odpornych na czynniki zewnętrzne, w tym promieniowanie UV, jest bogatsza niż dotychczas tradycyjnie oferowana

JAKOŚĆ I WIARYGODNOŚĆ

- dzielimy się z innymi jakością usługi, jakiej sami oczekujemy wobec własnych produktów – w naszym zakładzie obrabiamy powierzchniowo wszystkie wyroby własne grupy oraz elementy powierzone nam przez klientów

ANODOWNIANasz zakład anodujący usytuowany jest w Tychach, w województwie śląskim.

Wymiary użytkowe posiadanych przez nas wanien technologicznych wynoszą 10,5x0,6x2,5 m.

Zakład dysponuje łączną mocą 45 tysięcy A!

Nasza nowoczesna instalacja anodująca gwarantuje najwyższą jakość naturalnego i barwnego wykończenia aluminium. Wszystkie procesy są w pełni zautomatyzowane, co zapewnia ich powtarzalność, a w konsekwencji wysoką i stabilną jakość obrabianych wyrobów, stale monitorowaną przez nasze laboratorium.

Zakład anodowni spełnia normy krajowe i unijne w zakresie ochrony środowiska - posiada automatyczną stację oczyszczalni ścieków, wymiany i oczyszczania powietrza oraz szereg urządzeń ograniczających zużycie energii i wody.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Dane kontaktowe

Sekretariat
tel.: 0 32 738 89 61
faks: 0 32 780 10 22
email: anodownia@rosa.pl

Dział Marketingu i Sprzedaży – Piotr Mandera
tel.: 0 32 738 89 75
faks: 032 780 10 22
tel. kom.: 601 611 187
email: pmandera@rosa.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-06-07 12:30:27 | Ilość odsłon: 1288

Tagi