Personatrans

katalog firm

Branża: Transport | Województwo: pomorskie | Miejscowość: Gdańsk

Opis firmy Personatrans

Personatrans Łukasz Persona 505 505 965 to profesjonalna firma, specjalizująca się w usługach transportowych, oferująca kompleksowe przeprowadzki mieszkań, biur, domów, firm oraz przewóz ładunków nietypowych, takich jak : maszyny przemysłowe, pianina, sejfy.
Naszym atutem jest ogromne doświadczenie w zakresie świadczonych przez nas usług, gwarancja ich najwyższej jakości oraz ubezpieczenie przewożonego przez nas towaru.
Od początku naszej działalności stawiamy na profesjonalność, rzetelność oraz najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Specjalizujemy się w przewozie ładunków pojazdami marki Mercedes takimi jak:

samochody ciężarowe o ład. 2.0 T
samochody ciężarowe o ład 3.5 T z windą
samochody ciężarowe o ład. 4.5T z HDSem

Wychodząc naprzeciw Państwa wymaganiom rozszerzyliśmy naszą działalność o kolejną dziedzinę świadczonych przez nas usług. Oferujemy Państwu profesjonalny montaż i demontaż mebli wykonywany przez wykwalifikowanych stolarzy.

Dbając o Państwa komfort i wygodę zapewniamy kompleksowe lub częściowe pakowanie mienia, używając w tym celu pełnej gamy materiałów zabezpieczających, tak aby uzyskać jego maksymalną ochronę i bezpieczeństwo.

Ponadto jesteśmy dyspozycyjni 7 dni w tygodniu, a świadczone przez nas usługi nie ograniczają się tylko do terenu Trójmiasta. Zapewniamy transport na terenie całej Polski oraz Europy.

Bogata oferta naszych usług oraz doświadczenie gwarantują szybką i bezstresową przeprowadzkę Twojego mienia.
Zatem nie zwlekaj, tylko dzwoń 505 505 965. Więcej informacji na naszej stronie: www.personatrans.pl
Czekamy na Twój telefon.

Personatrans

Dane kontaktowe

Łukasz Persona
505-505-965
607-12-12-68

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-06-07 10:27:20 | Ilość odsłon: 1089

Tagi