Hurtownia Dywanów AJP

katalog firm

Branża: Handel | Województwo: śląskie | Miejscowość: Zabrze

Opis firmy Hurtownia Dywanów AJP

Nasza firma istnieje na rynku od 1991r. zachowując swój główny profil działalności jakim jest sprzedaż hurtowa dywanów i chodników.

Naszym głównym celem jest dystrybucja najlepszej jakości dywanów i chodników zgodnie z zapotrzebowaniem oraz ze zmieniającymi się trendami jak również stworzenie naszych produktów dostępnymi dla jak najszerszego grona klientów. Jest to możliwe dzięki wieloletniej współpracy z naszymi stałymi oraz nowymi odbiorcami.

Dzięki bliskiej współpracy z różnymi fabrykami jesteśmy otwarci na tworzenie indywidualnej gamy rozmiarów oraz wzornictwa, które dostosowujemy do potrzeb rynku. Umożliwia to nam również oferowanie produktów po bardzo atrakcyjnej cenie, która idzie w parze z sukcesywnie polepszaną jakością.

Obsługujemy również klientów detalicznych. To dzięki Państwa zaufaniu do nas, a w szczególności do oferowanych przez nas produktów, od ponad 18 lat możemy wzbogacać naszą kolekcję i nieustannie ją poszerzać,.

Niezwykle satysfakcjonujące jest to, iż powracacie Państwo do naszej hurtowni po kolejne dywany oraz polecacie nas swoim znajomym i rodzinie. Utrzymuje nas to w pewności, że nasze działania idą w dobrym kierunku, nasi Klienci są zadowoleni i cieszymy się wśród nich dobrą opinią.

Poprzez wykorzystanie naszych doświadczeń oraz wiedzy, chętnie służymy radą i pomocą w wyborze odpowiedniego dywanu weryfikując jakość, desenie oraz kolory, ze świadomością iż wybór ten może stać się głównym czynnikiem, który wpływa na estetykę wystroju wnętrza.

Zapraszamy do współpracy zarówno klientów hurtowych jak i detalicznych oraz inne firmy i instytucje.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia hurtowni znajdującej się w Zabrzu przy ul. Mickiewicza 64.

Dane kontaktowe

Hurtownia Dywanów AJP
ul. Mickiewicza 64
41-807 Zabrze

e-mail: dywany@dywany-zabrze.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-05-28 15:29:53 | Ilość odsłon: 1257

Tagi