AVENSA

katalog firm

Branża: Windykacja | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wrocław

Opis firmy AVENSA

Firma „AVENSA” specjalizuje się w windykacji należności od spółek kapitałowych, osób fizycznych oraz wspólników spółek osobowych w sytuacjach, kiedy pozornie brak jest składników majątkowych, z których można by przeprowadzić egzekucję należności. W każdym przypadku ściśle współpracujemy z pełnomocnikami wierzycieli. Podczas pracy nad ściąganiem długów pracownicy naszej organizacji opracowali i wprowadzili w życie unikalne schematy przedsądowego ściągania zadłużenia. Oprócz naszych nowoczesnych schematów egzekwowania należności, wykorzystujemy wszystkie najnowsze technologie i systemy kompleksowego ściągania zadłużenia zagranicznych agencji windykacyjnych po ich adaptacji do Polskiego ustawodawstwa. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania obejmujące pakiety usług dostosowane do profilu działalności strategicznych branż: banków, instytucji finansowych, korporacji świadczących usługi masowe, małych i średnich przedsiębiorstw.
O wysokiej kwalifikacji naszego personelu świadczy fakt, że w trakcie dotychczasowej działalności nie otrzymaliśmy ani jednej skargi. Proponujemy naszym partnerom długoterminową i obopólnie korzystną współpracę. Nasze działania obejmują bezzaliczkowo każdy region kraju i wszystkie etapy wyznaczane specyfiką przekazanej nam sprawy. Nie pobieramy żadnych opłat z tytułu przyjęcia sprawy i jej prowadzenia dopóki prowadzona przez nas windykacja, nie przyniesie efektów w postaci wpływu wyegzekwowanych należności.

- Zapewniamy kompleksową obsługę nieregularnych wierzytelności bankowych. Stworzyliśmy pakiet produktów, umożliwiających skuteczne administrowanie trudnościągalnymi portfelami kredytowymi. Ich stosowanie gwarantuje maksymalną skuteczność, korzyści finansowe oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa.
- Specjalizujemy się w windykacji masowych pakietów wierzytelności. W ramach zlecenia prowadzimy działania zmierzające do odzyskania należności zarówno poprzez negocjacje z dłużnikami, jak i na drodze postępowania sądowego.

Dane kontaktowe

t. 530940690

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-05-26 15:28:43 | Ilość odsłon: 1101