Karia Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Meble | Województwo: wielkopolskie | Miejscowość: Luboń

Opis firmy Karia Sp. z o.o.


OFERTA


Pragniemy zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, co może zaowocować dłuższą współpracą z naszą firmą.
Dlaczego warto z nami współpracować?
Istnieją trzy powody dzięki, którym nasza firma wyrobiła sobie renomę na rynku polskim jak i zagranicznym:

- Zrealizujemy każde zamówienie dostosowane do Państwa potrzeb
- Terminy i jakość naszych usług są gwarantowane
- Doświadczenie i uczciwość są naszymi głównymi atutami.

Nasza firma to nieduży zakład stolarski z rodzinną tradycją, specjalizujący się w produkcji wyrobów drewnianych do mebli tapicerowanych, wykonywaniu mebli na indywidualne zamówienia klienta przy produkcji uzyskując 100% powtarzalności.
Nasz pierwszy kontakt z meblarstwem rozpoczął się w 1983r. w Luboniu. Jesteśmy stolarzami, dobrymi fachowcami zajmującymi się stolarstwem od dwóch pokoleń. Nasza firma powstała z pasji.
Od chwili powstania zakład systematycznie się rozwija, reorganizuje, kształci uczniów, świadczy fachową obsługę i poradę dla klienta. Spółka jest bardzo mocno skoncentrowana na jakości swoich produktów.
Wycena mebli odbywa się indywidualnie według projektu stworzonego podczas rozmowy z klientem. Nasza dewiza: szybka, terminowa realizacja zamówień po konkurencyjnych cenach.
Firma działa głownie na terenie województwa wielkopolskiego. Realizowaliśmy również zamówienia z innych województw oraz zamówienia z zagranicy. Dysponujemy własnym transportem, co znacznie ułatwia współpracę między innymi firmami. Ponadto należy podkreślić, że w naszej firmie przywiązuje się dużą uwagę do ochrony środowiska. Dbając o swojego klienta wykorzystujemy w pracy ekologiczne kleje i lakiery.
Przykłady naszych realizacji obejrzeć mogą Państwo na stronie www.karia.net.pl. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W chwili obecnej strona jest ciągle rozbudowywana. Dokładamy wszelkich starań, aby już wkrótce zaprezentować Państwu pełen zakres naszej oferty.
Przez okres swojej działalności zdobyliśmy rzeszę stałych klientów, którzy stanowią duży procent odbiorców naszych mebli. Zainwestowaliśmy w nowej generacji maszyny cyfrowe do obróbki drewna, płyt, sklejek i laminatów.
Mamy nadzieję, że również Państwo do nich dołączą.


Prezes Zarządu

Dane kontaktowe

Karia Sp. z o.o.
ul. Powstańców Wlkp. 4b
62-030 Luboń

karia.1@wp.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-05-19 07:47:56 | Ilość odsłon: 1297

Tagi