Damiko

katalog firm

Branża: Informatyka | Województwo: lubelskie | Miejscowość: Lublin

Opis firmy Damiko

DAMIKO s.c. istnieje na rynku polskim od 2004 roku. Firma zajmuje się przede wszystkim zarządzaniem infrastrukturą informatyczną dla średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Specjalizuje się również w prowadzeniu autoryzowanych szkoleń, obejmujących zakresem pełną administrację systemem Altiris.

W ciągu kilku lat działalności wysokie kompetencje specjalistów w zakresie zarządzania infrastrukturą IT, ochrony oraz zabezpieczania danych, zaowocowały otrzymaniem szeregu autoryzacji światowych liderów oprogramowania.

DAMIKO oferuje najwyższej klasy wsparcie w zakresie projektów, wdrożeń, szkoleń oraz stałą opiekę nad wdrożonymi projektami informatycznymi. Wysokie kwalifikacje zatrudnionych konsultantów mają potwierdzenia w wielu uzyskanych certyfikatach.

Obecnie firma znajduje się w okresie dynamicznego rozwoju, czego potwierdzeniem jest współpraca z liderami w dziedzinie zarządzania infrastrukturą informatyczną, uczestnictwo firmy w wielu projektach i wdrożeniach dla korporacji.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą DAMIKO. Zachęcamy również do poznania naszych referencji oraz statutów partnerskich,
znajdujących się na naszej stronie internetowej.

Dla wszystkich osób zainteresowanych projektami oraz szkoleniami, prowadzonymi przez certyfikowanych trenerów DAMIKO prosimy o bezpośredni kontakt.

Dane kontaktowe

Damiko s.c. Lublin ul.Polan 8b tel.81 463 54 66 e-mail: biuro@damiko.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-04-28 15:55:45 | Ilość odsłon: 1186

Tagi