Open Translation 24

katalog firm

Branża: Biura tłumaczeń | Województwo: podlaskie | Miejscowość: Białystok

Opis firmy Open Translation 24

Zadaniem naszego biura jest ułatwienie komunikacji pomiędzy naszymi klientami a ich kontrahentami, przyjaciółmi, rodziną.

Nasze tłumaczenia są płynne, harmonijne i łatwe w odbiorze, a ich treść nie budzi wątpliwości. Dzięki temu nasi klienci, podczas kontaktów ze swoimi kontrahentami, unikają niezręcznych sytuacji wynikających z nieporozumień, których źródłem są błędy w niedbale przygotowanych tłumaczeniach. Przetłumaczenie wielostronicowych dokumentów w dogodnym dla Państwa terminie to dla nas żaden problem.

Gwarantujemy zachowanie poufności tłumaczonych tekstów. Wszelkie przekazywane nam materiały i dokumenty traktujemy jako poufne. Tylko tłumacz oraz pracownik zajmujący się zleceniem ma wgląd do tych materiałów. Nasi tłumacze zobowiązani są do zachowania tajemnicy zawodowej, każdy z nich podpisał zobowiązanie do nie ujawniania treści powierzonych mu do tłumaczenia dokumentów.

Przechowujemy kopie wszystkich tłumaczeń wykonywanych dla naszych klientów w wersji elektronicznej. Dlatego nasi klienci mogą w każdej chwili poprosić o powtórne przysłanie wykonanego zlecenia, dzięki czemu możemy pomóc klientom w sytuacjach awaryjnych.

Już przy pierwszym zleceniu przekonają się Państwo o naszej rzetelności i solidności, zaangażowaniu i wysokiej jakości w tłumaczeniu przekazanych nam materiałów.

Dane kontaktowe

ul. Modlińska 1, lok. 209, II piętro, tel. 85-732-16-36, fax. 85-869-11-70, kom. 695-990-135, skype: opentranslation24, gg: 20383415

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-04-22 15:21:31 | Ilość odsłon: 1452

Tagi