PDOSTDUIO

katalog firm

Branża: Agencje reklamowe | Województwo: świętokrzyskie | Miejscowość: Kielce

Opis firmy PDOSTDUIO

Agencja Reklamowa PDOSTUDIO specjalizuje się w projektowaniu grafiki komputerowej na potrzeby poligrafii oraz internetu. Jesteśmy młodym dynamicznie rozwijającym się zespołem ludzi z doświadczeniem oraz zamiłowaniem do grafiki komputerowej oraz fotografii.

Naszym priorytetem jest jakość wykonywanych przez nas usług, oraz realizacja wizji Klienta. Osiągamy to poprzez indywidualne podejście do każdego zlecenia. Nasze projekty cechuje oryginalność i profesjonalizm wykonania.

Oferujemy projektowanie materiałów reklamowych na potrzeby druku, projekty na potrzeby internetu - layouty stron internetowych jak kompletne strony www
od prostych stron po zaawansowane technologie zgodne z panującymi standardami, oraz różnego rodzaju prezentacje multimedialne.

Wykonujemy również projekty logo, pełne identyfikacje firmy od nazwy poprzez znak firmowy, papier firmowy, wizytówki, koperty, foldery, ulotki, plakaty, katalogi, reklamy wszelkiego rodzaju, reklamy zewnętrzne (banner), reklama prasowa, a także projekty indywidualne na życzenie.

W naszej ofercie znajduje się również fotografia produktów reklamowych.

Dane kontaktowe

www.pdostudio.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-04-13 01:11:39 | Ilość odsłon: 1451

Tagi