Biuro Podróży Lemon Travel

katalog firm

Branża: Turystyka | Województwo: pomorskie | Miejscowość: Gdynia

Opis firmy Biuro Podróży Lemon Travel

Lemon Travel jest biurem podróży sprzedającym oferty tylko sprawdzonych i rzetelnych touroperatorów działających na polskim rynku od wielu lat. Gwarantujemy wysoką jakość usług i bezpieczeństwo naszych
klientów podczas wyjazdów wypoczynkowych. Każda z firm posiada odpowiednie zezwolenia, licencje i ubezpieczenia niezbędne dla prowadzenia działalności turystycznej.

Nasza baza ofertową zawiera zróżnicowane propozycje dla każdej grupy klientów. Najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne gwarantują Państwu, że każdego dnia na naszych stronach prezentowanych jest klika tysięcy ofert w kilkuset tysiącach terminów.

W naszym serwisie znajdziesz również bilety lotnicze do każdego zakątka świata. Tradycyjne i tanie linie lotnicze - są dostępne pod jednym adresem. Nasz serwis umożliwia ponadto zakup biletów autokarowych relacji
międzynarodowej. Zapłacisz za nie kartą kredytową lub przelewem on-line.

Biuro Podróży Lemon Travel oferuje również przewozy autokarowe. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalną krajową i zagraniczną obsługę transportową imprez turystycznych, wyjazdów firmowych i prywatnych. Oferujemy nowoczesne i luksusowe autokary, busy i limuzyny, które możemy podstawić w każde miejsce w Polsce. Zapewniamy doskonały stan techniczny pojazdów i najlepszych kierowców.

Dane kontaktowe

Gdynia
Horyda 15
Kod pocztowy: 81-185
Tel. stacjonarny: (58) 665-92-35
Tel. komórkowy: 602-729-190
www.lemontravel.pl
Faks: (58) 665-92-35
NIP: 958-138-45-89

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-04-06 10:42:37 | Ilość odsłon: 1239

Tagi