OSK Nauka Jazdy, Ośrodek Szkolenia Kierowców "PUK"

katalog firm

Branża: Szkolenia | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Kudowa-Zdrój

Opis firmy OSK Nauka Jazdy, Ośrodek Szkolenia Kierowców "PUK"

Szkolimy kandydatów na kierowców ubiegających się o prawo jazdy kategorii B. Nasz ośrodek cieszy się ponad 30-letnim doświadczeniem w dziedzinie szkolenia ,wysoką zdawalnością.Fachowość kadry, nowoczesność i skuteczność stosowanych rozwiązań umożliwia nam sprostanie wymaganiom stawianym przez kursantów.
Zdobycie prawa jazdy to doskonała inwestycja. Powierzając ją Nam, bezpiecznie inwestujesz swój czas jak i pieniądze. Priorytetem naszych działań jest uzyskanie przez kursanta uprawnień, oraz kształtowanie umiejętności przyszłych kierowców w dziedzinie ruchu drogowego, techniki bezpiecznej i ekonomicznej jazdy, jak również kultury w zachowaniu się na drodze.
Na wykłady zapraszamy w każdą środę do Liceum w Kudowie Zdrój ul.Zdrojowa 22a, na godzinę 17-00 .Cały czas istnieje możliwość zapisania się na trwający kurs info pod nr.tel. 603 597 906 - A.Puk
W naszej ofercie mamy także kursy doszkalające oraz jazdy dodatkowe, jeśli uznajesz, że potrzebujesz jeszcze popróbować swoich sił "za kółkiem" przed egzaminem, lub posiadając prawo jazdy nie czujesz się zbyt pewnie prowadząc samochód, zapraszamy do skorzystania z dodatkowych godzin jazd.

Dane kontaktowe

Jeśli zachęciliśmy Cię albo masz pytania, wątpliwości zadzwoń 603 597 906 albo napisz e-mail'a naukajazdypuk@hotmail.com - na pewno odpowiemy.

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-03-30 15:30:44 | Ilość odsłon: 1389