WHY NOT - Agencja Reklamowa

katalog firm

Branża: Agencje reklamowe | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy WHY NOT - Agencja Reklamowa

Agencja Why Not bazuje na harmonii przeciwieństw. Łączymy doświadczenie i umiejętności zdobyte w mediach, agencjach reklamowych i eventowych oraz wyobraźnię i spontaniczność artystyczną. Why Not to agencja full service. Nie wyważamy otwartych drzwi, ale sypiemy pomysłami jak z rękawa. W poszukiwaniu najlepszych dla klienta rozwiązań potrafimy przekopać małym palcem cały plac - jeśli zawodzą narzędzia standardowe. Dlaczego nam nie zaufać? Why Not?

Co robimy:
- Silna marka: Zajmujemy się budową marki od fundamentów aż po dach. Pozycjonowanie, rozpoznawalność w natłoku firm i produktów, spójność przekazu graficznego oraz identyfikacja wizualna firmy to specjalność naszego zakładu.
- Jak mówić, by nas słyszano? Jak mówić, by to o nas mówiono? Opracowujemy strategię komunikacji marek i produktów. Tworzymy zarówno kampanie ATL, jak i BTL. Kreujemy.
- Żeby się działo!!! Organizujemy eventy, wydarzenia specjalne i imprezy integracyjne. Wychodzimy poza standardowe rozwiązania, korzystając również z konwencji happeningów i flash mobów. Zorganizowanie demonstracji wspierającej produkt? Nie ma problemu...
- Przejrzyście i z polotem: Tworzymy strony internetowe firm i produktów, witryny sklepów internetowych, swobodnie poruszamy się w dziedzinie designu, grafiki komputerowej, fotografii reklamowej i artystycznej oraz technik audiowizualnych. Potrafimy, używając technik animacji trójwymiarowej, stworzyć w świecie wirtualnym realne obrazy produktów. Krótko mówiąc - spełniamy zuchwałe pragnienia estetyczne klientów.
- Tradycja i nowoczesność: Nie uważamy, że internet i trójwymiarowa grafika to gwoździe do trumny tradycyjnych form reklamy jak np. billboardy czy reklamy prasowe. Wręcz przeciwnie! Jesteśmy przekonani, że należy wykorzystywać wszystkie narzędzia, by skutecznie docierać do każdej grupy odbiorców.

Dane kontaktowe

Ul. Wernyhory 36 lok. 7 02-727 Warszawa
www.whynot.pl mail: biuro@whynot.pl
+48 604412345

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-03-29 19:16:24 | Ilość odsłon: 1650

Tagi