PRAGMA INKASO S.A.

katalog firm

Branża: Windykacja | Województwo: śląskie | Miejscowość: Tarnowskie Góry

Opis firmy PRAGMA INKASO S.A.

PRAGMA INKASO S.A. z siedzibą w Tarnowskich Górach funkcjonuje branży obrotu wierzytelnościami od 2002 roku i jest jednym z liderów branży obrotu wierzytelnościami w segmencie B2B. Celem działania Spółki jest świadczenie usług mających na celu poprawę płynności finansowej jej Klientów.

Zasadą działania PRAGMA INKASO jest prowadzenie procedur windykacyjnych przy użyciu wszelkich dostępnych środków prawnych, przy położeniu szczególnego nacisku na działania pozasądowe, prowadzone w bezpośrednim otoczeniu dłużnika. O jej realizację dba zespół wysokiej klasy specjalistów z dziedziny prawa, ekonomii i psychologii, wykonujących swe zadania z profesjonalizmem i zaangażowaniem, z wykorzystaniem nowoczesnej technologii informatycznej służącej obsłudze Klienta.

PRAGMA INKASO S.A. to:
•zdolności operacyjne pozwalające na aktywną obsługę kilkunastu tysięcy zleceń jednocześnie
•kompleksowa obsługa windykacyjna na każdym etapie postępowania (polubownym, sądowym, komorniczym) oraz działania terenowe w bezpośrednim kontakcie z dłużnikiem
•ogromne doświadczenie w obsłudze wysokonominałowych wierzytelności korporacyjnych
•kilkudziesięcioosobowy zespół działu dochodzenia roszczeń
•własna kancelaria prawna prowadząca kilka tysięcy postępowań sądowych jednocześnie
•kilkaset aktywnie prowadzonych spraw w każdym województwie, co pozwala na utrzymanie wysokiego standardu obsługi i działań terenowych również w przypadku wierzytelności o niższym nominale dzięki zachowaniu efektu skali
•duża mobilność dzięki flocie samochodowej liczącej kilkadziesiąt aut
•aktualna wartość portfela przejętych wierzytelności - 150 mln zł
Swoją pozycję na rynku usług finansowych, rozpoznawalną markę i prestiż osiągnęliśmy dzięki skutecznym działaniom, a także spektakularnym, szeroko relacjonowanym przez media sukcesom windykacyjnym. Efektywność działania przełożyła się na wzrost przychodów i liczby Klientów, w tym znaczących spółek giełdowych, dla których rzetelność działań windykacyjnych ma podstawowe znaczenie. Jako rzetelna, transparentna i w najwyższym stopniu profesjonalna firma obrotu wierzytelnościami PRAGMA INKASO S.A. stała się partnerem największych w kraju przedsiębiorstw i instytucji finansowych.

W 2008 roku PRAGMA INKASO zadebiutowała na giełdowym rynku NewConnect. Dzięki dostępowi do zewnętrznego kapitału Spółka zwielokrotniła obroty, a jako spółka publiczna gwarantuje wiarygodność i transparentność prowadzonej działalności.

Dane kontaktowe

PRAGMA INKASO S.A.
ul. Czarnohucka 3
42-600 Tarnowskie Góry
tel. +48 32 4 500 100
fax +48 32 4 500 199
e-mail: biuro@pragmainkaso.pl

PRAGMA INKASO S.A. Oddział Północ
ul. Słowackiego 1
85-008 Bydgoszcz
tel. +48 52 561 20 13
fax +48 52 561 20 14
e-mail: polnoc@pragmainkaso.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-03-26 09:14:40 | Ilość odsłon: 1285

Tagi