OMIS GRUPA S.C.

katalog firm

Branża: Hurtownie | Województwo: świętokrzyskie | Miejscowość: Kielce

Opis firmy OMIS GRUPA S.C.

Firma OMIS GRUPA powstała w 2009 r. jako spółka cywilna, z inicjatywy grupy handlowców, dla których branża hutnicza wiąże się nie tylko z pasją, ale i wieloletnim doświadczeniem.
Oferujemy szeroki zakres wyrobów ze stali węglowej, na które składają się produkty polskich producentów stali, jak również produkty z importu. Dzięki temu mają Państwo pewność najwyższej jakości oferowanego asortymentu. Z uwagi na nowatorskie rozwiązania logistyczne zdołaliśmy ograniczyć koszty sprzedaży do minimum, tym samym uzyskując atrakcyjną ofertę cenową. Stworzyliśmy firmę z dużym kapitałem ludzkim oraz nieograniczonymi możliwościami handlowymi. Struktura organizacyjna spółki stworzona została z myślą o jak najlepszym zaspokojeniu Państwa potrzeb, ponieważ satysfakcja klientów jest dla nas priorytetem w działaniu.
Centrala firmy znajduje się w Kielcach, jako priorytet traktujemy działalność na rynku lokalnym ( woj. świętokrzyskie i przyległe do niego obszary województw ościennych). Całość wspierana jest przez nowoczesne systemy zarządzania. Ważnym szczegółem związanym z obsługą naszych kontrahentów jest możliwość realizacji dostaw za pośrednictwem naszego zaplecza magazynowego, oraz magazynów firm z nami kooperujących.

Dane kontaktowe

OMIS GRUPA S.C.
ul. Ks. P. Ściegiennego 264
25-116 Kielce

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-03-22 11:02:15 | Ilość odsłon: 1399

Tagi