ALPIKOR

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Radom

Opis firmy ALPIKOR

ALPIKOR zajmuje się pracami na wysokości Wykonujemy min. prace: remonty kominów stalowych, masztów antenowych, ekspertyzy techniczne kominów stalowych, malowanie elewacji, odśnieżanie dachów, mycie elewacji... Teren naszego działania to Mazowsze, województwo Świętokrzyskie, Lubelskie, Łódzkie , jednak w zależności od tego jak poważne jest zlecenie jesteśmy w stanie podjąć działania na terenie całego kraju.
Firma Alpikor do tej realizowała zamówienia wielu elektrociepłowni na terenie Polski Centralnej i Wschodniej i Południowej. Naszymi zleceniodawcami jest także wiele Spółdzielni Mieszkaniowych, z Warszawy oraz Radomia. Usługi remontów i przeglądów technicznych masztów antenowych wykonywaliśmy min. dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, KWP w Krakowie, KWP w Lublinie i Urzetu Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim. Zrealizowaliśmy także wiele ekspertyz technicznych kominów stalowych oraz późniejszych ich remontów.
Cechuje nas terminowość, rzetelność oraz jakość wykonywanych prac i stosowanych materiałów. Nasza kadra posiada wszystkie niezbędne badania oraz szkolenia potrzebne do prac na wysokości. Zapraszamy do współpracy wszystkich zarządców i właścicieli obiektów wysokościowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej www.alpikor.pl
Ostatni nasza oferta poszerzyła się o szkolenia i obsługę w dziedzinie BHP i PPOŻ

Dane kontaktowe

ALPIKOR Jacek Cerfass
ul.Szydłowiecka 78
26-600 Radom
e-mail: alpikor@wp.pl
www.alpikor.pl
tel. (48) 3608222
fax (48) 3699205

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-03-19 10:33:31 | Ilość odsłon: 1414

Tagi