Enexpol Poland Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Przemysł | Województwo: świętokrzyskie | Miejscowość: Pińczów

Opis firmy Enexpol Poland Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w zaopatrywaniu naszych klientów w innowacyjne technologie i produkty najwyższej jakości.

W ramach współpracy z ośrodkami naukowymi i firmami w USA wprowadzamy do użytku komercyjnego w Europie Wschodniej najnowsze rozwiązania w dziedzinie nanotechnologii.

W dziedzinie energetyki dostarczamy czyste energetycznie rozwiązania takie jak mikroturbiny gazowe, turbiny wiatrowe i ogniwa paliwowe.

Współpracujemy ze światowym potentatem w produkcji maszyn budowlanych, firmą Caterpillar Inc., dostarczając fabrykom Caterpillera w USA i ich dilerom na wszystkich kontynentach opon wielkogabytowych do gigantycznych wywrotek przeznaczonych do pracy w kopalniach odkrywkowych.

Jesteśmy dystrybutorem nieelektrycznych, proporcjonalnych dozowników firmy Dosmatic USA, zapewniających precyzyjne dozowanie wszelkich środków chemicznych bezpośrednio do systemu obiegowego.

W branży tekstylnej Enexpol Poland jest właścicielem marki Collargo®. Marka ta prezentuje nową generację obuwia i odzieży dziecięcej, która wychodzi naprzeciw żądaniom świadomego i wymagającego klienta. Dla kilentów w zachodniej Europie produkujemy dekoracyjne pokrowce na kaski narciarskie i rowerowe. Propagując używanie kasków przez dzieci zwiększamy ich bezpieczeństwo na stokach narciarskich i ścieżkach rowerowych.

Zapraszamy do współpracy.

Dane kontaktowe

3 Maja 30
28-400 Pińczów
Tel: 041 370 8283
Fax: 041 370 8285

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-03-15 09:59:38 | Ilość odsłon: 1487

Tagi