Ośrodek Szkolenia Kierowców Joanna Roman Polus

katalog firm

Branża: Edukacja | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Oleśnica

Opis firmy Ośrodek Szkolenia Kierowców Joanna Roman Polus

Nasz ośrodek to dynamicznie rozwijająca się firma. W obecnej sytuacji, przy tak ogromnej ofercie szkoleniowej na rynku, stawiamy przede wszystkim na rzetelne, bezstresowe i jakościowe szkolenia, które owocują wysoką zdawalnością naszych kursantów. Zapewniamy komfortowe warunki szkolenia teoretycznego i praktycznego.

Naszym celem jest uczenie bezpiecznej i rozsądnej jazdy. Priorytetem dla nas jest dokładność, solidność oraz zadowolenie naszych klientów. W swojej działalności koncentrujemy się nie tylko na skutecznych metodach zdawania egzaminu, ale przede wszystkim na kształceniu umiejętności zachowania bezpieczeństwa, a tym samym rozsądku w coraz bardziej skomplikowanym ruchu drogowym.
Od pierwszych dni działalności najważniejszą sprawą była dla nas najwyższa jakość szkolenia. Kształcimy kierowców, którzy swoim zachowaniem sprawiają, że ruch drogowy stanie się bardziej bezpieczny.

Dane kontaktowe

Roman Polus tel. 609608222 www.instruktor-roman.pl biuro@instruktor-roman.pl 56-400 Oleśnica ul.W.Polskiego 54 /nad apteką/

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-03-13 16:36:31 | Ilość odsłon: 1401

Tagi