3T

katalog firm

Branża: Biura tłumaczeń | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wrocław

Opis firmy 3T

Tłumaczenia z j. niemieckiego, angielskiego i holenderskiego stanowią podstawę oferty firmy 3t. Od 3 lat funkcjonujemy na rynku jako internetowe biuro tłumaczeń, które specjalizuje się w wymienionych języków obcych. Siedziba naszego biura znajduje się we Wrocławiu. Możemy się wykazać sporą liczbą wykonanych tłumaczeń dla firm polskich i zagranicznych. Doświadczenie naszych tłumaczy pozwala nam podejmowania się tłumaczenia dokumentów z wielu różnych dziedzin.

Najczęściej wykonywane przez nas rodzaje zleceń:

* tłumaczenie ofert handlowych; (oferty firm, teksty reklamowe)
* tłumaczenie stron internetowych; (serwisy kierowane na rynki zagraniczne)tłumaczenie tekstów technicznych / specjalistycznych (głównie dla fabryk w Polsce i za granicą)
* tłumaczenia prawne; (umowy, kontrakty, pisma procesowe, oficjalne oferty)3t - tłumaczenia
* tłumaczenia ekonomiczne; (dla portal i czasopism)
* tłumaczenia medyczne (dla potrzeb prac naukowych)
* tłumaczenie instrukcji;

Wykonujemy tłumaczenia pisemne i ustne (konsekutywne) zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Powierzone nam prace wykonywane są przez doświadczonych tłumaczy, z których każdy ma swoje ulubione dziedziny. Zlecając u nas tłumaczenie możecie Państwo być jakości. Na życzenie naszych klientów zachowujemy formę tłumaczonego dokumentu.

Przed przyjęciem zlecenia wykonywana jest wycena tłumaczenia. Dopiero na tej podstawie podajemy przybliżony koszt i czas realizacji.

Oferujemy tłumaczenia w następujących parach językowych:

* j. niemiecki – j. polski
* j. angielski – j. polski
* j. holenderski – j. polski

Oczywiście oznacza to, że tłumaczymy powyższe pary językowe w obydwu kierunkach (tzn: z j. polskiego na niemiecki, angielski i holenderski)

Dane kontaktowe

Maciej Waszkiewicz,
504 279 734

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-03-09 16:49:30 | Ilość odsłon: 1461

Tagi