Angielski, portugalski, hiszpański, polski - Tłumaczenia Your Translation

katalog firm

Branża: Biura tłumaczeń | Województwo: podkarpackie | Miejscowość: Rzeszów

Opis firmy Angielski, portugalski, hiszpański, polski - Tłumaczenia Your Translation

ANGIELSKI, PORTUGALSKI, HISZPAŃSKI, POLSKI

Your Translation wykonuje tłumaczenia dla firm, wydawnictw i klientów indywidualnych, pomagając im pokonać bariery językowe w zakresie języków: angielskiego, hiszpańskiego, portugalskiego i polskiego. Oferujemy tłumaczenie w przystępnej cenie, dopasowanej indywidualnie do każdego zlecenia.

Zapewniamy tłumaczenie w kilku dziedzinach: od tłumaczenia tekstów technicznych (np. instrukcji obsługi, opisów technicznych, kart charakterystyki itp.) poprzez tłumaczenie materiałów promocyjnych (takich jak, np. strony internetowe, prezentacje firm, usług i produktów, broszury, przewodniki itp.) do tłumaczenia literackiego i przygotowania napisów do materiałów audiowizualnych.

Your Translation współpracuje z wąskim gronem zaufanych brytyjskich, hiszpańskich i polskich edytorów i korektorów tekstów. Przywiązujemy szczególną wagę do zagadnienia kultury i staramy się uwzględniać w tłumaczeniu wszelkie różnice pomiędzy zwyczajami komunikacyjnymi obowiązującymi w danych obszarach językowych i kulturowych.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług i odwiedzenia strony internetowej Your Translation: www.yourtranslation.co.uk!

Dane kontaktowe

www.yourtranslation.co.uk
info@yourtranslation.co.uk
+44 7543309392

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-03-03 21:03:32 | Ilość odsłon: 1600

Tagi