Solaudio technika estradowa technika sceniczna wynajem sceny, podestów, nagłośnienia, barierek

katalog firm

Branża: Organizacja imprez | Województwo: lubelskie | Miejscowość: Poniatowa

Opis firmy Solaudio technika estradowa technika sceniczna wynajem sceny, podestów, nagłośnienia, barierek

Oferujemy profesjonalną obsługę techniczną imprez, koncertów, targów, pokazów mody i innych wydarzeń artystycznych. Doradzamy i pomagamy organizatorom zaplanować imprezę od strony technicznej, zaoferować rozsądne ceny, oferując przy tym wysoki standard urządzeń i świadczonych przez nas usług.
Kompleksowa realizacja - zlecając nam całość realizacji w zakresie oświetlenia, multimediów, konstrukcji sceny i nagłośnienia, pomagamy uniknąć kosztów koordynacji kilku podwykonawców. Realizacja staje się łatwiejsza technicznie- sami dbamy o kompatybilność wszystkich rozwiązań. Każda oferta jest dopasowana do budżetu, charakteru imprezy czy to w plenerze czy w obiekcie.
Solidnie i bezpiecznie - pracujemy na markowym sprzęcie zapewniając zarówno właściwe działanie urządzeń jak i bezpieczeństwo użytkowania. Wszystkie konstrukcje, zawiesia, wyciągarki i inne urządzenia posiadają stosowne atesty i są poddawane przeglądom zgodnie z zaleceniami producentów. Przekrój okablowania zasilającego jest zawsze większy niż wymagają normy bezpieczeństwa.
Koncerty plenerowe, duże wydarzenia w obiektach zamkniętych i mniejsze koncerty w klubach wymagają uwzględnienia potrzeb organizatora, artystów, wymogów technicznych obiektu – nie zapominając oczywiście o sprawie podstawowej- wrażeniach gości.
Nagłośnienie estradowe - dobieramy odpowiednie systemy nagłośnieniowe z zestawów własnych lub podwykonawców, eliminując zarówno zbędne koszty zbyt dużych rozwiązań jak i negatywne konsekwencje zbyt małych. Od niewielkich zestawów konferencyjno-bankietowych do 2 x 10 kW w systemie liniowo- równoważonym. Wysokiej jakości przewody połączeniowe i peryferia gwarantują uzyskanie wysokiej jakości dźwięku. Przy większych realizacjach współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami- wykonując wszystkie czynności związane z koordynacją prac przy projekcie.
Sceny estradowe i zadaszenia sceniczne - konstrukcje aluminiowe i sceny, trzeci ważny element techniki budujemy ze sprawdzonych systemów. Zadaszone sceny na plenery z pełnym pakietem wymaganych dokumentów, sceny i konstrukcje do dużych i małych obiektów- wszystko w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Wszystkie posiadane sceny i zadaszenia mają odpowiednie atesty i przechodzą przeglądy u producenta. Konstrukcje z duraluminium są szybkie w montażu, cechują się wysoką nośnością i estetyką. Dysponujemy zadaszeniami na sceny od 6 metrów x 4 metrów z quadro systemu 290 x 290, poprzez najczęściej używane 8m x 8 m, 8m x 10 m, 10m x 12 m, 12m x 14 m z systemów quadro 400mm x 400mm. Sceny budujemy z podestów 1m x 2 m na teleskopowych nogach 0,30-240 cm lub stałych rusztowaniach Layher Alloraund.
Oświetlenie sceniczne - stosujemy nowoczesne, inteligentne oświetlenie. Bazując na sprawdzonych markach urządzeń zapewniamy komfort pracy, zgodność z riderami artystów i wysokiej jakości sprzęt. Ruchome urządzenia inteligentne pozwalają na dynamiczne zmiany kolorów, korzystanie z efektoów i wygodne zmiany scen świetlnych. Żadna współczesna realizacja nie może się bez nich obejść. Oświetlenie konwencjonalne wykorzystujemy do równomiernego lub punktowego oświetlenia sceny, bankietu, przedstawienia itp.. Od dawna stosowane na scenach teatralnych i w realizacjach TV z powodu niskiej temperatury barwowej, małej awaryjności i prostoty obsługi. Dzięki nowoczesnym konsoletom DMX, realizator ma pełną kontrolę nad oświetleniem. Łatwość tworzenia programów pozwala na szybkie dostosowanie się do zmian w scenariuszu. Technologia LED pozwala na uzyskanie ciekawych efektów na scenie i w oświetlaniu architektury. Duży wybór opraw pozwala dobrać najlepsze urządzenia do każdej realizacji. Nasycone barwy, niskie zużycie energii i bardzo ograniczona emisja ciepła to najważniejsze zalety naświetlaczy LED.
Barierki ochronne - niezbędne przy zabezpieczeniu wszelkiego rodzaju imprez - od masowych po inne, zapewniające maksimum bezpieczeństwa zarówno artystom jak i publiczności. Można ustawiać je na nierównym terenie, zachowując połączenie przy zmianie poziomu podłoża. Nasza oferta obejmuje profesjonalne barierki zaporowe wraz z transportem i pełną obsługą techniczną. Wszystkie barierki, poza podstawową funkcją utrzymania porządku i bezpieczeństwa na imprezie są doskonałym nośnikiem reklamy w postaci banerów, których montaż nie sprawia żadnych trudności.
Barierki zaporowe lekkie o długości 2 m i wysokości 120 cm . Charakteryzują się stabilną konstrukcją oraz dużą wytrzymałością. Są idealne do wygradzania parkingów, boków i tyłu sceny, sektorów i ogródków piwnych. Znajdują zastosowanie przy organizacji imprez motoryzacyjnych oraz biegów ulicznych. Konstrukcja barierek pozwala na ustawienie ich nawet w bardzo nierównym terenie z zachowaniem pełnych właściwości zabezpieczających. Zastosowany system łączenia uniemożliwia rozpięcie ich osobom niepowołanym.
Barierki zaporowe ciężkie o długości 1,35 m i wysokości 1,35 cm, waga około 50kg. Używane są do zabezpieczenia miejsc szczególnie narażonych na duży napór publiczności. Konstrukcja barierek podest z blachy antypoślizgowej oraz odpowiednio mocne wypory. System ich montażu gwarantują niezawodność barierek nawet w ekstremalnie dużych obciążeniach.

Dane kontaktowe

Solaudio, 24-320 Poniatowa, ul. Kraczewicka 148, tel./fax 81 820-31-95, tel. mobile 603-589-041, 603-589-042, wwww.solaudio.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-02-27 09:38:26 | Ilość odsłon: 1559

Tagi