DVA-POLSKA

katalog firm

Branża: Agencje reklamowe | Województwo: zachodniopomorskie | Miejscowość: Szczecin

Opis firmy DVA-POLSKA

Zajmujemy się działalnością w sektorze reklamy multimedialnej. Posiadamy sieć monitorów, na których wyświetlane są spoty reklamowe naszych klientów. Obecnie w naszej sieci znajduje się 15 monitorów w 11 punktach na terenie Szczecina. Monitory są montowane w różnego typu miejscach, więc reklamą objęte są różne grupy docelowe odbiorców. Dokładne informacje znajdziecie Państwo w dziale Nasze monitory.
Swoją działanością pragniemy promować lokalnych przedsiębiorców, którzy świadczą różnego rodzaju usługi na wysokim poziomie. Nasza reklama dociera codziennie do wielu odbiorców i zwraca ich uwagę dzięki swojej nowatorskiej formie. Ten typ reklamy jest nowoścą na polskim rynku. Powoduje to, że jest ona bardziej zauważalna niż standardowe billbordy czy ogloszenia w prasie, które istnieją w naszej "psychice" od wielu lat.
Firmę tworzy zespół ludzi z pasją, a także specjalistycznym przygotowaniem, dzieki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie, przy zachowaniu relatywnie niskiej ceny. Mamy nadzieję, że na naszej stronie znajdziesz wszystkie interesujące Cię informacje. Jeśli chciałbyś wiedzieć więcej skontaktuj się z nami.

Dane kontaktowe

501 033 216

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-02-24 09:23:43 | Ilość odsłon: 1337

Tagi