Firma Budowlano-Instalacyjna NOWIS

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: śląskie | Miejscowość: Gliwice

Opis firmy Firma Budowlano-Instalacyjna NOWIS

Jesteśmy firmą świadczącą usługi budowlane, instalacyjne i remontowo-wykończeniowe. Obszar naszej działalności to województwo śląskie i okolice.

Nasza załoga to ludzie wyspecjalizowani i dobrze znający się na wykonywanej przez siebie pracy. Z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do powierzonego nam zlecenia. Staramy się, aby praca przez nas wykonana była naszą najlepszą wizytówką i polecała nasze usługi kolejnym zleceniodawcom.

Posiadamy spore doświadczenie w świadczonych przez nas usługach, służymy radą w doborze materiałów i zagospodarowania przestrzeni. Naszymi atutami są fachowość, solidność i zorganizowanie. Używamy tylko nowoczesnego sprzętu najwyższej jakości.

Przy wykonywanych pracach korzystamy z wszystkich nowoczesnych, dostępnych na rynku systemów. Obsługujemy mieszkańców osiedli, jak również domków jednorodzinnych.

Posiadamy własny transport, dzięki czemu zapewniamy płynność wykonywanej pracy. Staramy się sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. A wszystko po to, aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby naszych klientów.

Dane kontaktowe

Firma Budowlano-Instalacyjna NOWIS
Łukasz Wiśniewski
ul. Niemcewicza 19
44-113 Gliwice
tel. kom. +48 601 722 317
http://www.nowis.pl/
NIP: 969-138-07-99

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-03-26 19:10:36 | Ilość odsłon: 1846

Tagi