KERASU Projektowanie i aranżacja wnętrz

katalog firm

Branża: Architektura | Województwo: śląskie | Miejscowość: Bielsko-Biała

Opis firmy KERASU Projektowanie i aranżacja wnętrz

Dobrze zaprojektowane wnętrze, to wnętrze funkcjonalne i niebanalne. To wnętrze ponadczasowe, cechujące się właściwie dobranymi proporcjami, urzekające trafnym detalem oraz dopasowane do stylu życia i potrzeb użytkowników. Dobry projekt podnosi także wartość nieruchomości.

Dobry projektant potrafi połączyć te elementy w spójną i wysmakowaną całość posługując się kluczem, jakim są dla niego estetyczne i użytkowe oczekiwania Klientów, stwarzając wnętrza, w których funkcja i piękno zajmują równorzędną pozycję.

Tak właśnie rozumiem swoje zadanie przy projektowaniu wnętrz. Priorytetem jest dla mnie znalezienie rozwiązań jak najlepiej dopasowanych do konkretnych Klientów, tworzenie wnętrz indywidualnych, projektów "uszytych na miarę".

Przygotowany przeze mnie projekt to nie tylko wizualizacje i pełna dokumentacja wykonawcza. To również szczegółowe zestawienia materiałów użytych w projekcie, co stanowi ogromne ułatwienie na etapie dokonywania zakupów.

Na stronie internetowej www.kerasu.pl znajdą Państwo galerię projektów i realizacji oraz szczegółową ofertę wraz z warunkami współpracy. Zapraszam serdecznie!

Dane kontaktowe

KERASU Projektowanie i aranżacja wnętrz
Bielsko Biała i okolice
tel. 519 192 300
a.usarek@wp.pl

www.kerasu.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-02-09 22:45:14 | Ilość odsłon: 1433

Tagi