Taxback

katalog firm

Branża: Doradztwo | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Radom

Opis firmy Taxback

Firma taxback.com została założona w Irlandii w Dublinie w 1996 roku i świadczyła usługi doradztwa podatkowego online. Dzisiaj, grupa naszych 600 pracowników zatrudnionych w 26 biurach w 19 krajach po całym świecie, składa ponad 130,000 zeznań podatkowych rocznie.

Taxback.com świadczy usługi podatkowe dla osób pracujących za granicą, jak też usługi w zakresie doradztwa podatkowego dla rezydentów przebywających w kraju rezydencji. Nasze międzynarodowe działania opierają się na dostępności, wiarygodności oraz międzynarodowym zasięgu.

Jesteśmy dostępni, gdyż nasze usługi dostępne są dla każdego. Ceny naszych usług są konkurencyjne, nie mogłyby być zaoferowane przez duże firmy doradztwa podatkowego, biegłych rewidentów czy też przedsatwiciela podatkowego.

Mimo, że dążymy do świadczenia najwyższej jakości usług za najniższą cenę, nadal naszym nadrzędnym celem jest jakość obsługi, w celu zapewnienia naszych klientów, iż otrzymują dokładnie to, czego oczekują. Mozna kontaktować się z nami telefonicznie, poprzez email lub korzystając z naszego czatu.

Nasi klienci mogą skorzystać ze wsparcia w 22 językach, zależy nam bowiem, by każdy mógł uzyskać wszelkie informacje w języku, którym biegle włada.

Taxback.com oferuje ponadto swoim klientom unikalny system online, który pozwala na śledzenie krok po kroku przebiegu swojej sprawy, korzystając jedynie z przeglądarki internetowej.

Dane kontaktowe

Taxback.com
ul. Focha 13 / 3 U
26-600 Radom
www.taxback.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-02-08 12:53:25 | Ilość odsłon: 1223

Tagi