Tilia Olsztyn - ogrogy jak ze snu!

katalog firm

Branża: AGD i RTV | Województwo: warmińsko-mazurskie | Miejscowość: Olsztynek

Opis firmy Tilia Olsztyn - ogrogy jak ze snu!

Nasza Firma od 2002 roku zajmuje się kompleksowym projektowaniem i zakładaniem terenów zieleni. Wiedzę zdobytą na studiach, popartą kilkuletnią praktyką w zakładaniu ogrodów w jednej z dużych olsztyńskich firm z branży ogrodniczej, wykorzystujemy w tworzeniu ogrodów.

W dorobku mamy realizacje ogrodów o powierzchni od kilkunastu do kilku tysięcy metrów. Jedną z ciekawszych prac wykonanych przez nas jest aranżacja ogródka przed klubem „Pieprz” na starówce w Olsztynie (zapraszamy do galerii).

Ważną pozycją w ofercie jest całoroczna pielęgnacja ogrodów. W chwili obecnej pod naszą opieką mamy ogrody na terenie województwa warmińsko-mazurskiego oraz kilka w województwie mazowieckim.

W ubiegłym roku, jako jedyna firma w naszym regionie, dołączyliśmy do oferty rekultywację stawów i innych zbiorników wodnych. Z dużym powodzeniem przeprowadziliśmy ten zabieg na stawach w Wilnowie koło Morąga.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt ogrodniczy oraz stosujemy nowoczesne technologie w budowie oczek wodnych (np.: geomembrany, lampy UV, filtry ciśnieniowe), a także przy zakładaniu systemów automatycznego nawadniania (najnowsze produkty amerykańskiej firmy „Hunter” lidera na rynku artykułów nawadniających).

Przy wykonywaniu nasadzeń korzystamy z materiału roślinnego produkowanego przez szkółki z regionu zrzeszone w Związku Szkółkarzy Polskich. Gwarantuje to ich najwyższą jakość i najlepsze przystosowywanie do warunków klimatycznych naszego regionu.

Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Twórców Ogrodów, którego celem jest promowanie członków stowarzyszenia jako twórców ogrodów o wysokich kwalifikacjach zawodowych.

Mamy nadzieję, że nasze kwalifikacje i doświadczenie pomogą zrealizować Państwa marzenia o pięknym ogrodzie.

Zapraszamy gorąco do korzystania z naszych usług!

mgr inż. Wojciech Gołaś

© 2006 for Tilia

Zalecana rozdzielczość 1024x768

Należymy do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Twórców Ogrodów

Dane kontaktowe

tel 6910522648

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-03-24 14:38:25 | Ilość odsłon: 2187