Biuro Nieruchomości MULTUM

katalog firm

Branża: Nieruchomości | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Kraków

Opis firmy Biuro Nieruchomości MULTUM

MULTUM to firma działająca na krakowskim rynku nieruchomości od 1996 roku. Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, pośredniczymy przy sprzedaży, kupnie lub wynajmie domów, mieszkań, lokali użytkowych i działek.

W 2006 roku rozszerzyliśmy zakres oferowanych przez nas usług o zarządzanie i administrowanie nieruchomościami komercyjnymi i mieszkalnymi oraz zarządzanie apartamentami i mieszkaniami.

Jesteśmy firmą rodzinną zorientowaną na potrzeby naszych klientów oraz stałe podwyższanie jakości naszych usług.

Posiadamy licencje z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (nr 663) i zarządzania nieruchomościami (nr 11261), działamy z poszanowaniem prawa, kierując się zasadami etyki zawodowej.

Dzięki długiej już obecności na krakowskim rynku nieruchomości posiadamy doskonałą znajomość branży. Naszym Klientom udzielamy fachowych porad, gwarantujemy profesjonalną, rzetelną i miłą obsługę.

Zarządzanie Nieruchomościami

Oferujemy usługi z zakresu zarządzania i administrowania nieruchomościami mieszkaniowymi , w szczególności:

* zapewnienie technicznego utrzymania nieruchomości m.in. konserwacji, usuwania awarii, utrzymania porządku, przeprowadzania okresowych przeglądów nieruchomości, zapewnienie dostawy prądu, wody, gazu, odprowadzania ścieków oraz wywozu śmieci;
* prowadzenie obsługi finansowej nieruchomości m.in. prowadzenie księgowości, rozliczanie opłat z tytułu utrzymania nieruchomości oraz kosztów zużytych mediów, windykacja należności;
* prowadzenie dyżurów administracyjnych dla potrzeb właścicieli oraz najemców mieszkań

Zakres naszych usług dostosowujemy do indywidualnych potrzeb właścicieli nieruchomości, który precyzowane jest w umowie o zarządzanie.

Zarządzanie mieszkaniami

Jeśli jesteś właścicielem mieszkania lub domu w Krakowie, który wynajmujesz, mamy coś dla Ciebie. Prowadzimy obsługę administracyjną lokali oddanymi w najem. Dzięki tej usłudze odciążamy osoby wynajmujące nieruchomości od wszelkich spraw związanych z najmem nieruchomości m.in.:

* pośredniczymy w wynajmie lokali przedstawiając różnorodną ofertę mieszkań i profesjonalnie prezentując powierzone nam lokale potencjalnym klientom;
* reprezentujemy właścicieli we wszystkich czynnościach prawnych związanych z wynajmem;
* zapewniamy obsługę prawną we wszystkich sprawach związanych z wynajmem i własnością lokali;
* zapewniamy obsługę finansową
* organizujemy i nadzorujemy remonty w czasie oraz po zakończeniu czasu trwania najmu;
* organizujemy i nadzorujemy inwestycje związane z podwyższeniem standardu mieszkań (zakupy mebli i dodatkowych sprzętów );

Pula naszych usług w tym zakresie nie jest zamknięta, jesteśmy otwarci na Twoje życzenia.

Dane kontaktowe

Biuro Nieruchomości MULTUM
ul. Budziszyńska 37
31-619 Kraków
tel. 12/ 64-102-64

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-02-01 13:08:08 | Ilość odsłon: 1173

Tagi