SLUB-WESELE.ORG – ŚLUB, WESELE, FIRMY, USŁUGI ŚLUBNE I WESELNE

katalog firm

Branża: Rozrywka | Województwo: śląskie | Miejscowość: Częstochowa

Opis firmy SLUB-WESELE.ORG – ŚLUB, WESELE, FIRMY, USŁUGI ŚLUBNE I WESELNE

SLUB-WESELE.ORG – ŚLUB, WESELE, FIRMY, USŁUGI ŚLUBNE I WESELNE
Portal slub-wesele.org jest stworzony z myślą o Parach Młodych, które organizują przyęcie weselne.

Zamierzamy stworzyć największą Bazę Firm Ślubnych, która pomoże Wam wybrać odpowiednie miejsce, fotografa, kamerzystę, zespół na wesele, dokonać trafnego wyboru czym pojechać do ślubu i w czym pójść do ołtarza.

Slub-wesele.org to także innowacyjne narzędzie dla firm weselnych, które dzięki nam mogą zaistnieć oraz zostać promowanym w naszym portalu a za co za tym idzie w Internecie na naprawdę wysokich pozycjach bo tylko takie nas interesują.

Nasza firma jest związana z branżą weselną od blisko 10 lat, dzięki czemu potrafimy się dopasować do Państwa potrzeb i oczekiwań.

W naszym portalu wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania informatyczne, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość i funkcjonalność .

Celem slub-wesele.org jest umożliwienie Parom Młodym organizacji wesela w bardzo prosty i szybki sposób, oferując przy tym rozbudowane możliwości przeglądania i sortowania ofert.

Zapraszamy również na nasze forum, gdzie możecie Państwo wymieniać się doświadczeniami, zadać ważne dla Was pytania, wyrazić opinie i spostrzeżenia dotyczące organizacji ślubu i wesela, wdać się w ciekawe dyskusje oraz luźne rozmowy. Mamy nadzieję, że z nami łatwo i szybko znajdziesz to, czego szukasz w danym momencie.

Zapraszamy i życzymy udanych wyborów.
Pozdrawiamy – redakcja
slub-wesele.org
Polecamy zespół muzyczny MOTIV:
www.motiv.info.pl

Dane kontaktowe

biuro@slub-wesele.org

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-01-25 16:38:41 | Ilość odsłon: 1932

Tagi