Studio Imprez Prodaction

katalog firm

Branża: Fotografia | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Limanowa

Opis firmy Studio Imprez Prodaction

Firma Studio Imprez oferuje swe usługi w zakresie kompleksowej obsługi foto-video uroczystości ślubnych. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do osób którym zależy na jakości filmu i zdjęć ślubnych, czytelnych zasadach i miłej atmosferze współpracy.

Jeżeli do tej pory filmy ślubne kojarzyły się Państwu z nudnymi, kilkugodzinnymi tasiemcami z kiepskim montażem, dziesiątkami tandetnych efektów i pozbawionych dobrego smaku pomysłów, sprawdźcie nas! W zależności od oczekiwań możemy zaoferować film ślubny w wersji klasycznej (2 godziny) lub nowoczesnej (0,5 godziny). Autorskie pomysły, profesjonalny montaż, brak kiczowatych efektów, dzięki temu film z Waszego ślubu obejrzycie z przyjemnością nawet po wielu latach.


Wasze zdjęcia ślubne też nie muszą być sztuczne! Nie musicie Państwo wyglądać na nich jak posągi ubrane w stroje ślubne! W naszych fotografiach główny nacisk stawiamy na naturalność i spontaniczność, co w połączeniu z wysokiej jakości obróbką daje zdecydowanie lepsze efekty od zdjęć pozowanych.


Pracujemy w sposób dyskretny i kulturalny. Zasięgiem naszych działań objęta jest głównie Polska Południowa aczkolwiek jesteśmy w stanie dojechać w każdy region kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą na stronie www.studioimprez.pl.

Dane kontaktowe

Telefon. 503 950 939
E-mail: info@studioimprez.pl
WWW: www.studioimprez.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-01-19 10:14:50 | Ilość odsłon: 1440

Tagi