ST Elektroinstalacje

katalog firm

Branża: Elektronika | Województwo: warmińsko-mazurskie | Miejscowość: Olsztyn

Opis firmy ST Elektroinstalacje

Posiadając MIĘDZYNARODOWY CERTYFIKAT wykonujemy usługi i projektujemy instalacje KNX/EIB w oparciu o wielu producentów zrzeszonych w organizacji KONEX co zapewnia najniższe koszty materiałów dostosowując urządzenia do potrzeb instalacji.Zapewniamy fachowe wykonanie instalacji dla nowoczesnego domu czy mieszkania umożliwiające sterowanie oświetleniem, roletami i żaluzjami okiennymi, ogrzewaniem, klimatyzacją, sprzętem audio w prosty sposób np.: przy użyciu ekranów dotykowych, telefonu czy internetu. Przed wykonaniem instalacji przygotowujemy jej projekt według indywidualnych życzeń klienta. Zaopatrujemy się u producentów oraz współpracujemy z najlepszymi hurtowniami na terenie całej Polski, dzięki temu nasze ceny są konkurencyjne, a niezbędne materiały docierają na czas.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Na życzenie dokonujemy kalkulacji kosztów na podstawie przewidywanych prac, ustalonych na spotkaniu z Państwem.
Wykonujemy tradycyjne instalacje elektryczne w pełnym zakresie w domach, mieszkalnych, obiektach przemysłowych, biurach, sklepach, i hutowniach itp.
- przyłącza kablowe i napowierzne
- wewnętrzne instalacje w pełnym zakresie
- instalacje antenowe
- sieci teleinformatyczne i teletechniczne
- oświetleniowe aranżacje wnętrz i ogrodów -projekty własne i zlecone
- oświetlenie przemysłowe
- instalacje odgromowe.

Dane kontaktowe

ST Elektroinstalacje
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
kontakt@knxeib.pl
tel. 609 557 688

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-01-11 16:34:35 | Ilość odsłon: 1354

Tagi