fotopilot

katalog firm

Branża: Fotografia | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy fotopilot

Tym, co nas wyróżnia spośród wielu innych ofert foto-video jest nasze nieszablonowe podejście do pracy. Nasze prace nie przypominają setek filmów lub zdjęć które oglądaliście Państwo do tej pory. Trzyletni staż naszej firmy pozwolił nam już nabrać niezbędnego doświadczenia i jednocześnie dalej realizować prace z pasją.
Wideofilmowanie jest jedna z podstawowych Usług znajdujących się w naszej ofercie. Kładziemy nacisk na jakość nagrania. Nasze materiały charakteryzują się jasnym, obrazem o stabilnych żywych i naturalnych barwach. Zwracamy szczególną uwagę na stabilność ujęcia, prawidłowe, płynne prowadzenie kamery, a takze poprawne oraz art kadrowanie. Odpowiednie ujęcie sceny. Wszystkie te elementy składają się na otrzymanie profesjonalnego obrazu. Bardzo istotne jest zachowanie ciągłości materiału. W wielu przypadkach można spotkać urwane w niewłaściwej chwili lub cięcia ścieżki dźwiękowe. Wystrzegamy się Tych błędów i Innych, aby film był naprawdę profesjonalny i bardzo pozytywnie zaskoczył odbiorcę.
Usługa wideofilmowania uroczystości weselnych obejmuje: Przygotowania w domu Pana Młodego, Przyjazd do Panny Młodej, Przygotowania w domu Panny Młodej, Błogosławieństwo, Wyjazd do kościoła, Ceremonia ślubna w kościele, Życzenia od gości, Uroczystości na sali weselnej
Na życzenie Realizujemy filmy Także w standardzie High Definition (HD). Istnieje Możliwość umieszczenia krótkiego filmu (czołówka, plener, teledysk) na stronie internetowej. Oferowana przez nas płyta z rejestracją audiowizualną posiada interaktywne menu z dostępem do wybranych scen. Indywidualnie dla każdego klienta projektujemy nadruk oraz okładkę na płytę, odpowiadającą charakterowi zarejestrowanej imprezy. Jesteśmy przekonani, iż dzięki profesjonalnemu i pełnemu zaangażowania podejściu do tematu jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Dane kontaktowe

GSM 6+00673678

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-01-11 14:35:02 | Ilość odsłon: 1715

Tagi