NATUR: Zielone Pogotowie

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: kujawsko-pomorskie | Miejscowość: Bydgoszcz

Opis firmy NATUR: Zielone Pogotowie

Chcesz mieć piękny ogród, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Wystarczy jeden telefon, a spełnimy każde Twoje życzenie i pomożemy zrealizować marzenia. Oferujemy Ci pełen zakres usług ogrodniczych, zaczynając od projektowania poprzez zakładanie ogrodów, a skończywszy na pielęgnacji i poradnictwie. W naszych punktach sprzedaży kupisz rośliny, a nasi pracownicy założą automatyczne nawadnianie oraz ułożą nawierzchnie utwardzone.

Jesteśmy bardzo doświadczoną firmą z ogromnymi tradycjami. Wiemy wszystko o zakładaniu ogrodów. Doskonale współpracujemy nie tylko z osobami prywatnymi, lecz również z dużymi przedsiębiorstwami, którym zależy na doskonałym otoczeniu i idealnie stworzonym miejscu pracy. Świadczymy kompleksowe usługi, począwszy od projektowania ogrodów w najmniejszych szczegółach, po ich pełną realizację, pielęgnację i nawadnianie. W dziale "galeria" znajdą Państwo wiele naszych realizacji, zaś w dziale "rekomendacje" opinie o naszej pracy kilku naszych największych zleceniodawców.

Nasza firma realizuje projekty głównie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, jednak nie stroni przed zleceniami z całej Polski. Współpracujemy także z zagranicą (głównie Holandia) na płaszczyźnie handlu krzewami i drzewami ozdobnymi.


OFERTA:

- Projektowanie, zakładanie i pielęgnacja ogrodów, nasadzeń, nawierzchni utwardzanych, parkingów, automatycznego nawadniania, oświetlenia, małej architektury, aranżacji zieleni w ogrodzie zimowym,
- Poradnictwo,
- Odśnieżanie,
- Budowa zbiorników wodnych,
- Ochrona chemiczna, opryski, nawożenie,
- Cięcia artystyczne,
- Wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego,
- Sklep internetowy.

Dane kontaktowe

NATUR: ZIELONE POGOTOWIE

ul. Toruńska 60/6
85-023 Bydgoszcz

TEL 052 375 37 00

biuro@zielonepogotowie.pl
www.zielonepogotowie.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-01-04 13:14:05 | Ilość odsłon: 1570

Tagi