STYL DOM - DRZWI

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Wadowice

Opis firmy STYL DOM - DRZWI

Styl Dom „Dworek” Chocznia oferuje największy wybór w okolicy Wadowic i Andrychowa drzwi metalowych i drewnianych, wewnętrznych i zewnętrznych. Posiadamy stałą ekspozycję, ponad 30 modeli. Jesteśmy dystrybutorem wiodących polskich producentów drzwi i okien.
Zapewniamy dowóz produktów , serwis gwarancyjny i odpłatnie pogwarancyjny.

Zdobyte doświadczenie pozwala nam oferować produkty, które znalazły potwierdzone uznanie wśród naszych klientów. Wyroby nasze charakteryzują się wysoką jakością i trwałością. Nowoczesne linie produkcyjne i suszarnie pozwalają na zwiększenie trwałości i estetyki wyrobów.

Technologia klejonego warstwowo i obudowanego ramienia zapewnia niezmienność wymiarów, estetykę wyrobów oraz niezawodną pracę przez wiele lat. Na wszystkie oferowane przez nas wyroby udzielamy gwarancji w celu osiągnięcia zadowolenia naszych klientów. Posiadamy interesujące i bogate wzornictwo, a stosowany system kontroli jakości na każdym etapie produkcji sprawia, że dostają Państwo wyrób nasycony jakością.

Drzwi oferowane przez naszą firmę to wielofunkcyjne, ocieplane drzwi wejściowe. Charakteryzują się niskim współczynnikiem przenikalności cieplnej oraz dobrą izolacyjnością akustyczną. Dzięki swej stabilnej konstrukcji zasługują na miano lidera drzwi zewnętrznych. Wykonywane na ramie drewnianej, wykańczane obustronnie stalową blachą ocynkowaną, która gwarantuje odporność na czynniki atmosferyczne. Pokryte wysokiej klasy powłoką polichlorku winylu stylizowaną na słoje drewna. Skrzydła drzwi wypełnione są pianką poliuretanową. Ościeżnice metalowe, w całości ze skrzydłem lub drewniane z klejonego drewna sosnowego.

Dane kontaktowe

“Dworek”
Chocznia, ul. Tadeusza Kościuszki 250
34-123
http://www.styldomdrzwi.pl/
Tel. (33) 873 02 22
NIP: 551 171 96 86
mail : info@styldomdrzwi.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-12-21 19:43:45 | Ilość odsłon: 1463

Tagi