AIRCOOL

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wałbrzych

Opis firmy AIRCOOL

Firma powstała w 2000 roku. Początkowo jako firma projektowa w obszarze urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i procesowych dla przemysłu. Obecnie działamy w szerokim zakresie przemysłowych i komercyjnych instalacji wentylacji, klimatyzacji osuszania i chłodzenia. Specjalizujemy się w dostawie wymienników ciepła i systemach osuszania. Jesteśmy również producentem chłodnic wentylatorowych oraz urządzeń i systemów z zakresu osuszania budynków
Branże w jakie obsługujemy to między innymi: energetyka, klimatyzacja, wentylacja,logistyka i magazyny, instalacje chłodnicze, węzły cieplne, instalacje przemysłowe, przemysł chemiczny, energetyczny, odlewniczy, okrętowy, spożywczy, przetwórstwo tworzyw sztucznych, rolnictwo i inne.
Oferujemy dobór i wykonanie urządzeń zgodnie z oczekiwanymi parametrami i wymogami Klienta. Doradzamy w sprawach nietypowych.

Oferta firmy:
1. Wymienniki ciepła (lamelowe, płytowe, zastosowań w przemyśle, klimatyzacji, ciepłownictwie, chłodnictwie, w szczególności ze stali nierdzewnej i nietypowych zestawień materiałowych.
2. Wentylatory osiowe, promieniowe
3. Urządzenia grzewczo-wentylacyjne.
4. Chłodnice cieczy technologicznych.
5. Wieże chłodnicze.
6. Systemy chłodzenia maszyn np. wtryskarek, zgrzewarek i in.
7. Osuszacze kondensacyjne i adsorpcyjne.
8. Klimakonwektory i klimatyzatory.
9. Systemy odzysku ciepła.
10. Chillery
11. Wentylatorowe chłodnice powietrza.

Dane kontaktowe

AIRCOOL
Główna 39A
58-312 Chwaliszów
tel. 748452086
fax 748452086

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-12-20 01:01:30 | Ilość odsłon: 1474

Tagi