Auto-Handel Łukasz Antas

katalog firm

Branża: Motoryzacja | Województwo: lubelskie | Miejscowość: Lublin

Opis firmy Auto-Handel Łukasz Antas

"Auto-Handel" to firma zajmująca się importem i sprzedażą samochodów osobowych z krajów UE. Nasza oferta skierowana jest dla osób ceniących swój czas, wygodę a przede wszystkim bezpieczeństwo przy zakupie i sprzedaży auta używanego. Zajmujemy się skupem i sprzedażą samochodów używanych w Lublinie.

W ofercie znajdują się samochody używane zarówno krajowe, jak i z pozostałych państw UE sprowadzone głównie z Francji, Niemiec, Belgii oraz Włoch. Są to auta w bardzo dobrym stanie technicznym z pełną dokumentacją techniczną i serwisową. Gwarantujemy legalność pochodzenia wszystkich samochodów. Zapewniamy kompleksową profesjonalną obsługę w zakresie rejestracji oraz finansowania zakupu samochodów. Nasza oferta obejmuje system ubezpieczeń, kredytu oraz leasingu.

Powierzając nam sprawy formalne macie Państwo pewność, że będziecie profesjonalnie i szybko obsłużeni. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zaangażowanie w obsługę i jakość oferowanych przez nas usług stale rośnie a co za tym idzie jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dane kontaktowe

Łukasz Antas 502 597 853

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-12-18 23:41:50 | Ilość odsłon: 1162