FHU KAMLEX

katalog firm

Branża: Odzież | Województwo: łódzkie | Miejscowość: Żychlin

Opis firmy FHU KAMLEX

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej i obuwia sportowego. Oferujemy końcówki kolekcji sprowadzane prosto z Wielkiej Brytanii. Zajmujemy się hurtową i detaliczną sprzedażą odzieży. Dzięki stałym, cotygodniowym dostawom nasza oferta jest kompleksowa i na bieżąco uzupełniana, gwarantujemy ciągły dostęp do oferowanego towaru. Wystawiamy faktury VAT.
W naszej firmie możecie Państwo nabyć odzież sportową wymienionych poniżej marek: Adidas, Reebok, Nike, Puma, M&S, Base of London, HSM, Next, Primark, Atmosphere, Denim. Tylko u nas buty marki Puma, Adidas, Globe, DC Men's Court, Skechers, Barrots - w pełnej palecie kolorów i w różnych rozmiarach.
Zawsze znajdą Państwo u nas coś nowego, ciekawego, i modnego, jak również produkty, którym już Państwo zaufali. Jesteśmy elastyczni i otwarci na nowe propozycje oraz oferty handlowe. Dokładamy wszelkich starań aby realizować potrzeby naszych klientów oraz zapewnić profesjonalna i rzetelna obsługę. Zapraszamy do współpracy osoby prowadzące sklepy z odzieżą, dyskonty odzieżowe, stoiska hurtowe, sklepy, butiki, oraz klientów indywidualnych. Zapewniamy sprawną i miłą obsługę.

Dane kontaktowe

image@kamlex.pl tel.691 022 136

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-12-16 14:21:20 | Ilość odsłon: 1860

Tagi