NTB-VILLA NIERUCHOMOSCI

katalog firm

Branża: Nieruchomości | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wrocław

Opis firmy NTB-VILLA NIERUCHOMOSCI

Historia

Biuro nieruchomości Villa powstało, aby świadczyć Państwu profesjonalne usługi z zakresu pośrednictwa nieruchomości. Hasłem przewodnim naszego biura jest partnerstwo, chcemy być dla Państwa doradcami i partnerami w nieruchomościach. Założeniem Biura Nieruchomości Villa jest kompleksowa obsługa polegająca na dokładnym przygotowaniu transakcji, oraz dogłębnym sprawdzeniu dokumentów pod względem prawnym, przez co nieustannie doskonalimy nasze kwalifikacje. Wiemy jak ważny jest zakup nowego mieszkania, domu czy działki. Jest to inwestycja, która niesie ze sobą dużo emocji i radości. Dlatego też nasz zespół pośredników zajmuje się każdą transakcją ze szczególną uwagą i poświęceniem.

Doświadczenie

Swoje doświadczenie Villa pozyskała na trudnym, ale jak i ciekawym wrocławskim rynku nieruchomości. Naszą dewizą jest solidność i wiarygodność. Firmę kreuje młody a zarazem doświadczony zespół Pośredników gotowy do podjęcia każdego wyzwania. Nasza baza danych obejmuje wiele gotowych ofert nieruchomości na terenie województwa lubuskiego oraz dolnośląskiego. Przygotowujemy także ofertę indywidualną, według określonych potrzeb klienta. Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości na terenie całego kraju.

Certyfikaty i uprawnienia

Posiadamy wszelki uprawnienia nadane przez Ministerstwo Infrastruktury- Licencja Zawodowa w zakresie Pośrednictwa Nieruchomości nr 9994 oraz obowiązkowe ubezpieczenie z zakresie odpowiedzialności cywilnej . Jesteśmy członkami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości – należymy do Lubuskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, oraz jesteśmy sygnatariuszami umowy o korzystaniu z systemu MLS.

Kredyty

Dla Państwa wygody pomagamy w kredytowaniu kupowanych nieruchomości, współpracujemy z najlepszymi doradcami kredytowymi w Polsce.

Oddziały Biura Villa

Zapaszmy do naszych oddziałów w Zielonej Górze przy Placu Słowiańskim 13, oraz we Wrocławiu przy ul. Gen. Władysława Sikorskiego 2-8 (budynek Cuprum Novum).

Mamy szczerą nadzieję, że już wkrótce dołączą Państwo do grona naszych klientów i współpracowników.

Zespół Villa nieruchomości

Dane kontaktowe


Wrocław
ul. Gen. Władysława Sikorskiego 2-8
(budynek Cuprum Novum)
email: wro@villa-nieruchomosci.com
Telefon: 600-181-433

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-12-04 13:02:10 | Ilość odsłon: 1253

Tagi