Vespio Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Motoryzacja | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy Vespio Sp. z o.o.

Firma Vespio Sp. z o.o. powstała w 2008 roku jako podmiot kontynuujący działania firmy ABAD s.c. Dzisiaj w asortymencie sprzedawanych skuterów znajdą Państwo modele takich marek jak: Gilera, Piaggio i Vespa. Poza skuterami prowadzimy sprzedaż części zamiennych oraz akcesoriów (m.in. kaski, rękawice, kufry, bagażniki, owiewki). Etapami realizujemy pomysł na kompleksową usługę serwisową. W pierwszej kolejności uruchomiliśmy serwis mechaniczny skuterów oraz otworzyliśmy niewielką wypożyczalnię i przechowalnię.

oferta:
Zapraszamy do obejrzenia pojazdów w salonie oraz skorzystania z jazdy próbnej. Chętnie pomożemy w wyborze jednośladu i zaproponujemy dodatkowe akcesoria (np. kufer, owiewka, kask, orurowanie) i usługi (np. montaż alarmu, odblokowanie skutera).Istnieje możliwość zakupu skutera na raty czy w formie Leasingu

nasze usługi:

• sprzedaż części zamiennych do pojazdow Piaggio, Vespa, Gilera i Generic.
• sprzedaż akcesoriów: kaski, kufry, mocowania, oparcia, owiewki
• serwis: jednośladami zajmujemy się profesjonalnie i troskliwie. Na czas naprawy wypożyczymy - na korzystnych warunkach - pojazd zastępczy. Jeśli zajdzie taka potrzeba - odbierzemy pojazd do serwisu z wyznaczonego miejsca i/lub oddamy go we wskazane miejsce, po dokonaniu uzgodnionych czynności serwisowych.
• komis: świadczymy usługi komisowe. Każdy pojazd przyjęty do sprzedaży przez KOMIS Vespio zostanie dokładnie umyty, obejrzany, sfotografowany, umieszczony w aktualnej ofercie sprzedaży i promowany w serwisach ogłoszeniowych
• przechowalnia: Powierzony nam skuter w odpowiedni sposób przygotujemy: dokładnie umyjemy, zakonserwujemy nadwozie, napełnimy zbiornik paliwem, zdemontujemy akumulator. W cenie zimowania jest umycie skutera na wiosnę. Przyjmujemy wszelkie jednoślady - nie tylko skutery.
• wypożyczalnia: Posiadamy w ofercie używane skutery Vespa ET, które wyśmienicie nadają się na weekendowe wycieczki za miasto, jako pojazdy zastępcze dla Klientów naszego serwisu czy też jako zamiennik samochodu w zatłoczonym mieście.


Dane kontaktowe

Vespio Sp. z o.o.
ul. Stanisława Bodycha 53
05-816 Opacz-Kolonia [Warszawa]
E-mail:biuro@vespio.pl
www.vespio.pl
tel: (+48) 507 173 608
tel/fax: (+48) 022 8221698
GaduGadu: 4260297 Bartosz

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-12-02 21:50:05 | Ilość odsłon: 1444

Tagi