WIMA SP.J.

katalog firm

Branża: Hurtownie | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy WIMA SP.J.

Firma WIMA została założona w 2000 roku jako spółka handlowa dostarczająca narzędzia ręczne i elektronarzędzia dla profesjonalistów i majsterkowiczów m.in. z branży budowlanej, motoryzacyjnej, wyposażenia warsztatów i ogrodniczej do sklepów i małych hurtowni.

Łącząca nas stała współpraca z największymi importerami i producentami narzędzi w kraju oraz pozycja jaką wypracowaliśmy na rynku w tak krótkim czasie, pozwala nam na sprzedaż tych towarów w ich cenach i udzielanie atrakcyjnych rabatów.
Spośród innych firm wyróżniamy się krótkimi terminami realizacji zamówień, bogatą ofertą (dostępność towarów wielu firm w jednym miejscu) i gwarantujemy każdemu z naszych klientów profesjonalną obsługę, doradztwo oraz dostawę w każdy rejon Polski w ciągu 48 godzin.
Zamówienia i pytania możecie Państwo kierować do nas telefonicznie, drogą pocztową, elektronicznie (e-mailem) czy najlepiej faxem.
Chcąc uatrakcyjnić naszą ofertę, staramy się ją ciągle rozszerzać. Pojawia się w niej coraz więcej nowych atrakcyjnych artykułów znanych światowych firm oraz narzędzi o podwyższonej jakości, spełniających na naszym rynku rolę narzędzi półprofesjonalnych. Oferta ta jest przyjmowana pozytywnie przez naszych klientów, zarówno tych, którzy współpracują z nami od początku naszego istnienia jak i nowych, którzy dołączyli do nas niedawno. Dystrybuowane przez nas towary handlowe z tzw. niższej półki odznaczają się również dobrą jakością i konkurencyjnymi cenami.

Dane kontaktowe

www.wimaspj.pl
tel (22) 331-43-50 fax (22) 331-43-49

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-12-02 14:03:46 | Ilość odsłon: 1364

Tagi