Arpex dekoracje i ozdoby na każdą okazję

katalog firm

Branża: Sklepy internetowe | Województwo: śląskie | Miejscowość: Gliwice

Opis firmy Arpex dekoracje i ozdoby na każdą okazję

Jesteśmy firmą o profilu handlowym, która działa na rynku od 1993 r. świadcząc usługi z zakresu sprzedaży dekoracji i akcesoriów świątecznych, karnawałowych, całorocznych oraz weselnych. Firma rozpoczęła działalność jako spółka małżeńska a wraz z rozwojem przekształcała się by dziś funkcjonować jako spółka z o. o. Aktualna pozycja naszej firmy to efekt stabilnej i strategicznie zaplanowanej polityki rozwoju, wdrażanej od początku lat 90-tych aż do dzisiaj. To również wynik dokładności, fachowości, pracowitości, serca, doświadczenia w prowadzeniu dużych firm, uczciwości wszystkich działań, patrzenia przede wszystkim na ugruntowanie długoletniej pozycji na rynku oraz wiarygodności finansowej.

Arpex Sp. z o.o. jest dystrybutorem artykułów dekoracyjnych, ozdób świątecznych, balonów, produktów Disney. W ofercie znajdują się balony, dekoracje i ozdoby na Boże Narodzenie i Wielkanoc, karnawał, walentynki, Halloween, wesela oraz przyjęcia urodzinowe. Posiadamy bogaty wybór strojów karnawałowych dla dzieci oraz dla dorosłych. Jesteśmy również autoryzowanym dystrybutorem kosmetyków samochodowych firmy CarPlan.

Zapraszamy do współpracy również hurtownie oraz sklepy detaliczne. Jako bezpośredni importer oferujemy zawsze niskie ceny i najnowsze wzory ozdób i dekoracji.

Dane kontaktowe

Arpex sp. z o.o.
ul. Dolnej Wsi 88
44-100 Gliwice

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-11-19 14:20:57 | Ilość odsłon: 1213

Tagi