KaDaDo Dawid Domaracki

katalog firm

Branża: Organizacja imprez | Województwo: śląskie | Miejscowość: Tychy

Opis firmy KaDaDo Dawid Domaracki

KaDaDo Dawid Domaracki

"Rzeczy niemożliwe wykonujemy od ręki, na cuda trzeba poczekać do trzech dni."


Szanowni Państwo,
Pragniemy przedstawić Państwu ofertę firmy KaDaDo.

Organizacja imprez.

Impresariat KaDaDo, zajmuje się kompleksową organizacją imprez okolicznościowych, bankietów, eventów, konferencji, spotkań integracyjnych, koncertów gwiazd, festynów itp. Podejmiemy się każdego wyzwania i jak mówi nasze motto:"Rzeczy niemożliwe wykonujemy od ręki, na cuda trzeba poczekać do trzech dni." Organizowaliśmy wiele imprez zakładowych, karczm piwnych, biesiad, koncertów i wydarzeń kulturalnych. Posiadamy doświadczony zespół specjalistów w każdej dziedzinie potrzebnej do idealnego przygotowania zleconych nam imprez.

Impresariat KaDaDo.

Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem zespołu śląskiego “Chopcy z Łazisk”.Zespół muzyczny Chopcy z Łazisk powstał stosunkowo niedawno lecz poszczególni członkowie zespołu posiadają olbrzymie doświadczenie nabyte w czasie wieloletniej działalności estradowej. Znana miłośnikom kultury śląskiej Baba Hyjdla wywodzi się z popularnego na śląsku zespołu Jorgusie. Jak nazwa zespołu informuje pochodzimy ze Śląska i dlatego tradycje i obyczaje kultywowane na tym terenie są często wykorzystywane w naszym repertuarze.
Zespół poza repertuarem typowo tanecznym posiada program Biesiada Śląska W programie tym wykorzystywane są zarówno utwory typowo biesiadne jak i utwory własne.
Nasze piosenki gościły na listach przebojów rozgłośni promujących muzykę śląską.

Technika estradowa ,organizacja imprez, zabezpieczenie imprez.

Nasza firma posiada profesjonalną technikę estradową niezbędną przy organizacji wszelkiego typu imprez kulturalno - rozrywkowych. Nasze nagłośnienie i oświetlenie estradowe spełnia wszelkie wymogi riderowe polskich i zagranicznych artystów. Oferujemy Państwu światło i dźwięk, scenę, podesty, namioty, koncerty gwiazd, kabarety, pokazy laserowe oraz pirotechniczne, obsługę gastronomiczną imprez firmowych oraz zabezpieczenie imprezy poprzez własną grupę porządkowo – zabezpieczającą pod nadzorem wykwalifikowanego Kierownika Ochrony.

Nasza technika może być dostosowana od niewielkich bankietów, aż po duże estrady z występami wymagających artystów. Systemy liniowe PolAudio, Nexo i EAW. Peryferia tylko i wyłącznie riderowe np. Klark Teknik, BSS, Drawmer, DBX, Yamaha.
Szczegółową listę sprzętu przesyłamy na życzenie klienta.

Obsługiwaliśmy koncerty gwiazd takich jak: Kombi, Piasek, Natalia Kukulska, Raz Dwa Trzy, Pod Budą, Małgorzata Ostrowska, Krzysztof Krawczyk, De Mono, September, Zbigniew Wodecki, Sztywny Pal Azji, Big Cyc, Piersi i Kukiz i wielu, wielu innych.
Oświetlenie estradowe, dekoracyjne i architektoniczne realizujemy na sprzęcie znanych i cenionych firm. Ruchome głowice, stroboskopy, lasery i panele ledowe oraz tradycyjne żarowe halogeny to wszystko w co inwestujemy by nasza oferta świetlna była atrakcyjna.

Sprzedaż sprzętu estradowego i dyskotekowego, produkcja kolumn głośnikowych, modernizacja i przeglądy.

Jeśli myśleli Państwo o zakupie sprzętu do swojego lokalu, firmy lub typowo pod imprezy to my w tym pomożemy. Handlujemy tylko wysokiej jakości sprzętem za który nie będziemy musieli się wstydzić i którego sami chcemy używać. Aby w pełni dostosować naszą ofertę do potrzeb klientów, kolumny głośnikowe projektujemy i wykonujemy w naszym studiu projektowo – odsłuchowym. Współpracujemy ze specjalistami zajmującymi się nagłośnieniem. Modernizujemy posiadany już przez klientów sprzęt do ich potrzeb i sprecyzowanych przez nich zastosowań. Polecamy pełną obsługę, wraz z transportem i montażem. Prowadzimy sprzedaż oświetlenia i nagłośnienia z wszystkimi potrzebnymi akcesoriami.
W naszej siedzibie w Mysłowicach prowadzimy również komis sprzętu estradowego i dyskotekowego.


Serwis sprzętu estradowego i klubowego.

Zdarzają się dość często awarie sprzętu, ceny napraw są różne, a i z serwisami specjalizującymi się w tego rodzaju usługach jest różnie. Z myślą o tego rodzaju usługach, postanowiliśmy otworzyć warsztat serwisowy, zajmujący się naprawą sprzętu dyskotekowego i estradowego, zarówno nagłośnienia jak i oświetlenia. Na nasze naprawy udzielamy gwarancji. Likwidujemy przyczyny, a nie tylko skutki uszkodzenia sprzętu.

Zapraszamy do współpracy.
Ceny ustalamy indywidualnie. Przykładowe nagłośnienie 1000 Watt na niewielką imprezę wraz z peryferiami to koszt około 700 PLN.

Dane kontaktowe:
KaDaDo Dawid Domaracki
43-100 Tychy
Ul. Konecznego 38/79
NIP:646-119-76-99

Magazyny, sklep, komis i serwis:
KaDaDo
41-400 Mysłowice – Wesoła
Ul. 3-go Maja 61

Telefony:
0-694-808-434,
0-512-744-381

Internet:
www.kadado.pl, www.technika.estradowa.pl
biuro@kadado.pl
Gadu-gadu: 4471522

Dane kontaktowe

www.kadado.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-11-17 19:10:22 | Ilość odsłon: 1295

Tagi