Investman Grzegorz Ziółkowski

katalog firm

Branża: Doradztwo | Województwo: warmińsko-mazurskie | Miejscowość: Olsztyn

Opis firmy Investman Grzegorz Ziółkowski

Witam Państwa,
Chcąc wykorzystać swoje kilkunastoletnie doświadczenie z pracy w renomowanych instytucjach finansowych założyłem firmę pośrednictwa finansowego. Jestem licencjonowanym Maklerem Papierów Wartościowych (licencja nr 1516 z 1995 roku). Ukończyłem też Studium Doradcy Inwestycyjnego i Analityka Papierów Wartościowych.
W swojej karierze zawodowej współpracowałem między innymi z klientami biura maklerskiego i banku obsługującego zamożnych klientów.
W tym czasie przeżyłem nie tylko okresy hossy ale również bessy. Poznałem też niemal cały zakres produktów finansowych dla klientów indywidualnych występujących na polskim rynku.
To wszystko powoduję, że jestem w stanie w sposób profesjonalny i w pełni obiektywny przygotować ofertę nawet dla najbardziej wymagającego klienta.
To co bardzo ważne:
• Bezpieczeństwo – na żadnym etapie współpracy nie „dotykamy” pieniędzy klienta – klient przelewa środki pieniężne ze swojego rachunku bezpośrednio do instytucji finansowej (np. banku, funduszu inwestycyjnego) oferującej wybrany produkt, a po zakończeniu inwestycji wracają z powrotem na konto klienta.
• Opłaty – za swoje usługi nie pobieramy żadnych, dodatkowych opłat. Niejednokrotnie nawet możemy zaoferować warunki cenowe atrakcyjniejsze niż ogólnie oferowane przez współpracujące instytucje finansowe.

Dane kontaktowe

1o-504 Olsztyn, ul. Kościuszki 46/48 lok.5 (biurowiec Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych)
tel 697-745-462, tel/fax 89 521 01 96
e-mail: biuro@investaman.com.pl
www.investman.com.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-11-08 19:59:58 | Ilość odsłon: 1298

Tagi