GRACHO - Inteligentne Technologie Informatyczne

katalog firm

Branża: Komputery | Województwo: warmińsko-mazurskie | Miejscowość: Iława

Opis firmy GRACHO - Inteligentne Technologie Informatyczne

Oto pełna oferta firmy GRACHO. Jeśli nie znajdą Państwo tu usługi komputerowo-informatycznej, którą chcą Państwo zlecić zapraszamy do kontaktu.

* Doradztwo i kompleksowa obsługa informatyczna.

Firma GRACHO oferuje profesjonalne doradztwo i kompleksową obsługę w zakresie usług informatycznych w wielu płaszczyznach. Wspieramy zarówno klientów indywidualnych, małe oraz średnie przedsiebiorstwa a takze instytucje panstwowe i publiczne. Dzięki doświadczeniu i kompetencji naszych pracowników jesteśmy najczesciej wybieranym dostawcą rozwiazań technologicznych na lokalnym rynku.

* Tworzenie konfiguracji sprzętowych, montaż oraz serwis.

Pracownicy firmy GRACHO to wykwalifikowany personel specjalistów, który dba o tworzenie optymalnych konfiguracji sprzętu komputerowego. Ideą firmy jest obiektywne podejscie do potrzeb klienta i wybór najbardziej efektywnych rozwiązan bez zawyzania kosztów wdrazania wybranej technologii. Przedsiębiorstwo oferuje w pełni dyspozycyjny serwis, który reaguje na każdy problem swoich klientów.

* Doradztwo przy zakupie oraz wdrażanie oprogramowania.

Przedsiębiorstwo sluży fachową pomocą w kwestii wyboru oprogramowania (systemów operacyjnych, pakietów biurowych oraz oprogramowania specjalistycznego) dla swoich klientów. Rekomendujemy tylko i wyłącznie produkt, który jest odpowiednim rozwiązaniem dla danego zapotrzebowania. Ponadto firma GRACHO zajmuje się kompleksowym wdrożeniem wraz ze szkoleniem personelu klientów odnośnie obsługi wybranych aplikacji.

* Projektowanie i wdrażanie sieci komputerowych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy GRACHO w kategorii projektowania i wdrażania sieci komputerowych jest ona w stanie zaoferowac wydajną i komfortową architekturę sieci informatycznej w przedsiębiorstwach swoich kontrahentów czyniąc pracę szybszą, wygodniejszą i co najwazniejsze bardziej efektywną.

* Rozwiązania dla biznesu.

Przedsiębiorstwo GRACHO oferuje pakiety profesjonalnych rozwiązań informatycznych dla klasy biznesu. Rekomendujemy oprogramowanie cenionych firm w kategoriach systemów:

1. księgowo-kadrowych
2. kadrowo-płacowych
3. zarządzania sprzedażą
4. zarządzania kontaktami
5. wspomagania pracy grupowej

Dodatkowo zapewniamy profesjonalne szkolenia z zakresu obsługi, aktualizacji i efektywnego wykorzystania zasobów w polecanych aplikacjach.

* Zabezpieczenie i ochrona danych.

Firma GRACHO dba o bezpieczenstwo informacji swoich klientów. Dostarczane przez nią rozwiazania antywirusowe i antyszpiegujace są bezpieczne i najbardziej skuteczne. Ponadto jesteśmy w stanie odzyskac ważne dane swoich klientów, w przypadku gdyby uległy one zniszczeniu wskutek róznych czynników.

* Kasy fiskalne.

Firma GRACHO oferuje najwyższą jakość urządzeń z segmentu kas fiskalnych. Rekomendujemy wiodące modele znanych producentów. Zapewniamy pełen serwis, montaż oraz szkolenia z obslugi. Odpowiadamy na każde pytania i problemy związane z działaniem tych urządzeń.

Wystawiamy faktury VAT!

Dane kontaktowe

GRACHO - Inteligentne Technologie Informatyczne
ul. Królowej Jadwigi 12
14-200 Ilawa

tel. 089 648 70 04
kom. 0 697 534 531

mail: info@gracho.com.pl
web: www.gracho.com.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-11-07 10:07:26 | Ilość odsłon: 1345

Tagi