WySPA Karolina Hertman

katalog firm

Branża: Uroda | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Bolesławiec

Opis firmy WySPA Karolina Hertman

W salonie „WySPA” obraliśmy sobie za cel stworzenie enklawy spokoju i relaksu, jaki panuje na bezludnej, egzotycznej wyspie. Stworzenie właśnie takiego klimatu, wraz z ofertą proponowanych przez nas zabiegów daje szansę na łyk odprężenia pomiędzy gonitwą dnia codziennego. Na naszej Wyspie nie liczy się czas. Liczy się klient i jego „dopieszczenie”. Postawiliśmy na kompleksowe „zajęcie się” Naszym Klientem. Ma On czuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie już od momentu przekroczenia progu naszego salonu. To dlatego na Wyspie panuje intymna atmosfera, obecne są przyjemne kolory, przytulny zapach, a obsługą zajmują się fachowcy, którzy są prawdziwymi pasjonatami. Tutaj można zatrzymać na chwilę zegarek, wypić wspaniałą, aromatyczną kawę, porozmawiać z obsługą, zasięgnąć rady na tematy pielęgnacji i troski o ciało, a przede wszystkim skorzystać z wyjątkowych zabiegów.
By dać Państwu to, co najlepsze z naszych usług i „wycisnąć” z nich jak najwięcej, niczym z dojrzałego owocu cytryny, współpracujemy z firmą DERMIKA. Jest to jedna z czołowych firm produkujących kosmetyki do użytku profesjonalnego w Polsce. Ponadto jest to firma rodzima, nie zagraniczna, co jest dla nas równie ważne – jesteśmy częścią polskiej gospodarki i właśnie ją chcemy wspierać.
DERMIKA znana jest z doskonałej jakości swoich produktów, których składniki przedstawiane w folderach i broszurach, są rzeczywiście takie, jak zapewnia producent. Ponadto współpraca z tą akurat firmą została podjęta po długim okresie sprawdzania jej produktów „na własnej skórze”. Dlatego też śmiało możemy powiedzieć, że personel Wyspy doskonale zdaje sobie sprawę z właściwości stosowanych przez nas preparatów.
Nasza firma wciąż się rozwija, dlatego do naszej oferty systematycznie dodajemy nowe pozycje. Dodatkowo proponujemy interesujące stałe promocje, pakiety i rabaty. Współpracujemy z lokalnymi firmami, dlatego możemy łączyć promocje. Wraz ze zmianą pór roku, proponujemy dodatkowo promocje sezonowe.
Mamy też coś dla Najmniejszych, z którymi często do gabinetu przychodzą Młode, zabiegane Mamy. Specjalnie dla nich - Kolorowa WySPA - miejsce, gdzie Brzdące mogą się pobawić i porysować. Każdy Milusiński dostanie prezent i może swoją pracę powiesić w naszej Galerii Prac.
Zapraszamy serdecznie!!

Dane kontaktowe

WySPA Karolina Hertman
ul. Starzyńskiego 2B, 59-700 Bolesławiec
tel. 606 818 429
czynne: pon. - pt., 10.00 - 18.00

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-10-31 11:22:26 | Ilość odsłon: 1431

Tagi