Verdom

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: podkarpackie | Miejscowość: Rzeszów

Opis firmy Verdom

Verdom to polska firma oferująca na sprzedaż domy w stanie surowym otwartym na Podkarpaciu. Doświadczenie w branży budowlanej i zastosowanie materiałów najwyższej jakości gwarantuje trwałość i solidność budowanych przez nas domów.

Dbamy o Państwa wygodę
Decydując się na zakup gotowego domu wraz z działką oszczędzają Państwo czas i pieniądze. To my załatwiamy wszelkie dokumenty niezbędne do rozpoczęcia inwestycji. Pełną dokumentację budowlaną wraz z odpowiednimi zezwoleniami otrzymają Państwo przy zakupie nieruchomości.

Dlaczego stan surowy?
Stan surowy to idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią swobodę i chcą wykończyć dom zgodnie z własnym gustem. Firma VERDOM wykonuje ciężkie prace budowlane oddając klientowi dom w stanie surowym otwartym. Dokonując zakupu otrzymują Państwo możliwość zrealizowania swoich marzeń poprzez wykończenie domu we własnym stylu. Nie narzucamy naszym klientom standardowych rozwiązań. Dodatkowo możemy wykonać elewację zewnętrzną oraz zamontować stolarkę okienną.

Wysoka jakość materiałów
Na każdym etapie budowy domu jakość zastosowanych materiałów na ogromne znaczenie. Rodzaj materiałów budowlanych jakie wybierzemy będzie wpływał między innymi na przyszłe koszty utrzymania domu. Firma VERDOM buduje dla Państwa domy z wykorzystaniem materiałów znanych i renomowanych firm, które gwarantują wysoką jakość swoich produktów. Dlatego warto postawić na jakość, by w przyszłości czerpać radość z własnego ciepłego i solidnego domu.

Dane kontaktowe

tel. 609 383 555

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-10-27 10:11:31 | Ilość odsłon: 1336

Tagi