Art Consultants Events and Wedding

katalog firm

Branża: Organizacja imprez | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wałbrzych

Opis firmy Art Consultants Events and Wedding

Szanowni Państwo,
Jeśli jesteście oboje bardzo zapracowani, nie macie czasu na dopieszczenie wszystkich szczegółów przyjęcia weselnego czy ślubu, lub chcecie mieć pewność, że dzień na który tyle czekaliście będzie idealny i zorganizowany przez osoby mające
w tym doświadczenie, skontaktuj się z NAMI.
My sprawimy, że będzie tak, jak o tym zawsze marzyliście.
Nasza Firma zajmuje się kompleksową organizacją ślubów - Ślub z Pasją
Stawiamy na pomysłowości i innowacyjność
w przygotowaniu Państwa wesela, proponujemy skorzystać z możliwości jakie stawia nam magiczny Zamek Książ i wdrożyć nasze sprawdzone pomysły w życie! Dlaczego nie zorganizować ślubu katedralnego w Kompleksie Sali Balowej , albo romantycznego wesela w Sali Ułańskiej?
To wszystko jest możliwe! Jeżeli marzy Ci się taki oryginalny ślub w stylu Vanity Fair to my pomożemy to marzenie spełnić!
Zorganizowanie przyjęcia w ciągu kilkunastu dni jest możliwe. Warto zatem zdać się na wiedzę
i umiejętności profesjonalistów, zamiast gorączkowo przeszukiwać książkę telefoniczną czy internet. Korzystanie z usług naszej firmy to podwójna oszczędność – pieniędzy i czasu.
Atelier - STYLE AWARDS – suknie ślubne od Art Consultants Events and Wedding
Art Consultants Events and Wedding specjalizuje się w sprzedaży wyjątkowych sukien ślubnych , sprowadzanych z domów mody z Włoch - Ateliee Montanapoleone i Francji Ateliee Max Chaoule .
Oferujemy kreacje w szerokiej gamie , zgodne z najnowszymi trendami. Każda kobieta znajdzie coś dla siebie, gdyż dysponujemy szerokim wyborem rozmiarów (XS-XXL).
W naszej ofercie znajdziecie Państwo suknie ślubne wyróżnione STYLE AWARDS
(z kolekcji Haute couture oraz Pret-a-porter) Oprócz strojów oferujemy również szeroki wybór dodatków (welony, treny, płaszcze , etole, biżuteria).
Za cel stawiamy sobie maksymalna satysfakcję i zadowolenie klienta dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo to czego poszukują wszystkie Panny młode : suknie swoich marzeń a także profesjonalną obsługę oraz miłą atmosferę.
Eventy inne niż wszystkie – szacunek i zaufanie

Art. Consultants Events & Wedding zaprasza na wyjątkowe Eventy


Kreujemy różnorodne wydarzenia którego celem przede wszystkim
jest przykucie uwagi do promowanej marki, a w efekcie wzrost sprzedaży.

Wyrobienie w kliencie szacunku do marki i jego zaufania do produktu.

Proponujemy rodzaje eventów :
Business events - organizowane dla poprawy komunikacji między pracownikami firmy i współpracującymi firmami. Przykłady: konferencje, targi, imprezy świąteczne, seminaria.
Institutional events - przez ich organizację władze publiczne chcą dotrzeć do obywateli, organizacji i wyborców. Przykłady: rocznice, jubileusze, konferencje.
Special events - imprezy okolicznościowe dla budowania relacji z klientem. Przykłady: happeningi, koncerty.
Incentive events - imprezy dla zwiększenia motywacji pracowników. Przykłady: wycieczki, szkolenia, nagrody.Dane kontaktowe

www.artc-ksiaz.pl
biuro@artc-ksiaz.pl
Tel 74 6628845/ 607857135

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-10-26 16:23:13 | Ilość odsłon: 1316

Tagi