Profi S.C. Budowa Boisk i Obiektów Sportowych, Sztuczna Trawa

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wrocław

Opis firmy Profi S.C. Budowa Boisk i Obiektów Sportowych, Sztuczna Trawa

Jesteśmy profesjonalnym wykonawcą syntetycznych nawierzchni sportowych, zarówno ze sztucznej trawy jak i z poliuretanu. Dzięki zdobytemu doświadczeniu od wielu lat jesteśmy liderem na rynku kompleksowego wykonawstwa obiektów sportowych. Nowoczesne technologie, rozwiązania, terminy realizacji, wysoka jakość prac, wreszcie konkurencyjne ceny - to nasza wizytówka i źródło sukcesu. A zadowolony klient to najlepsza rekomendacja firmy.

Podstawą są dla nas najwyższej jakości produkty, solidność oraz umiejętność elastycznego dostosowania się do oczekiwań klienta. Nasze produkty posiadają wymagane atesty i aprobaty. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem jednego z czołowych producentów sztucznej trawy, dysponujemy fachową i miłą obsługą a na wszystkie realizacje dajemy długoletnie gwarancje.

Stale dążymy do podnoszenia poziomu zadowolenia naszych klientów zarówno w zakresie optymalizacji oferty, jak i świadczonych przez nas usług. Oferta naszej firmy skierowana jest do wszystkich, którym bliski jest duch sportu, do samorządów lokalnych, właścicieli i zarządów klubów oraz obiektów sportowych, właścicieli i administratorów szkół, a także do inwestorów prywatnych.

Dane kontaktowe

PROFI Budowa Boisk i Obiektów Sportowych

Marzena Surmińska
ul. Kolista 10 b
54-152 Wrocław
Polska
tel./fax +48 71 351 96 11

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-10-19 16:43:13 | Ilość odsłon: 1271

Tagi