TML Transport

katalog firm

Branża: Transport | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wrocław

Opis firmy TML Transport

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, której potencjałem jest kadra z wieloletnim doświadczeniem w branży, zdobytym poprzez prace w przedsiębiorstwie wiodącym na rynku. Jako profesjonaliści zdajemy sobie sprawę, że przeprowadzka dla wielu z Was kojarzy się z bardzo skomplikowanymi działaniami, wieloma procedurami oraz bardzo stresującym zajęciem, jakim jest odpowiednia koordynacja transportu, pakowania, demontażu mebli i sprzętów. Dbając o Państwa komfort i wygodę, proponujemy skorzystanie z naszych usług. Zajmujemy się zarówno przeprowadzkami indywidualnych klientów (osób prywatnych) jak również firm na terenie całego kraju i Europy. W ramach naszych działań proponujemy Państwu między innymi:

1. oszacowanie, spotkanie z naszym przedstawicielem, który na miejscu określi wielkość przeprowadzki i przygotuje darmową ofertę,
2. spakowanie i rozpakowanie powierzonego mienia w specjalistyczne opakowania i kartony,
3. odpowiednie zabezpieczenie Państwa rzeczy na czas transportu i wnoszenia
4. możliwość montażu i demontażu mebli, sprzętu agd,rtv,
5. załadunek i rozładunek samochodu, transport pianin, fortepianów, kas pancernych itp.

Dysponujemy niezbędnym wyposażeniem na które składają się :
- samochody o różnych gabarytach i ładowności, - odpowiednie materiały pakowe tj. pojemnikami, kartony do zapakowania szkła, komputerów, książek oraz kartony do transportu garderoby na wieszakach w pozycji wiszącej.
- materiały zabezpieczające mienie (folia bąbelkowa, strecz folia, koce, papier pakowy).
- w celu usprawnienia naszych działań używamy niezbędnych przy przeprowadzce wózków, pasów, taśmy oraz etykiet inwentaryzacyjnych, które ułatwiają rozpoznanie zawartości kartonu,
- na specjalne życzenie klienta wykonujemy drewniane skrzynie przeznaczone do zapakowania szczególnie wartościowych rzeczy (mebli, obrazów, szklanych blatów itp.)

Dane kontaktowe

Marcin Lorenc,
www.tml.wroclaw.pl
tml@data.pl
0507308383

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-10-14 10:23:26 | Ilość odsłon: 1152