KABE-ENERGIA Świadectwa energetyczne Kraków

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Kraków

Opis firmy KABE-ENERGIA Świadectwa energetyczne Kraków

KABE-ENERGIA oferuje w pełni profesjonalne wykonywanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków, lokali mieszkalnych i usługowych (tzw. certyfikaty energetyczne) oraz charakterystyk energetycznych do projektów architektoniczno-budowlanych (tzw. projektowe charakterystyki energetyczne).

Działamy na obszarze woj. małopolskiego: Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Tarnów, Oświęcim, Myślenice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Zakopane i in. W szczególnych wypadkach (duże projekty) angażujemy się na obszarze całego kraju.

Zapewniamy: atrakcyjne ceny, szybki czas realizacji zamówienia, minimum fatygi z Państwa strony (dojeżdżamy do klienta), przeprowadzamy inwentaryzacje (jeśli konieczne), wystawiamy faktury VAT.

Świadectwo charakterystyki energetycznej budynku czy lokalu (tzw. certyfikat energetyczny), zgodnie z prawem budowlanym, jest dokumentem niezbędnym do zakończenia budowy i uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Jest także wymagany przy sprzedaży, bądź wynajmie nieruchomości.

Korzystając z usług firmy KABE-ENERGIA mogą mieć Państwo pewność, że uzyskają wiarygodną i fachową informację o charakterystyce energetycznej swojej nieruchomości.

Zapraszamy!

Dane kontaktowe

KABE-ENERGIA świadectwa energetyczne
* tel. 606 825 662
* e-mail: biuro@kabe-energia.pl
* www.kabe-energia.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-10-13 15:32:27 | Ilość odsłon: 1587

Tagi