Apollo PH Piotr Dusza okna, drzwi, bramy

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Grybów

Opis firmy Apollo PH Piotr Dusza okna, drzwi, bramy

Firma APOLLO PH PIOTR DUSZA
Branża budowlana
Oferujemy sprzedaż okien i drzwi z PCV, drewna oraz aluminium, automatycznych bram wjazdowych oraz drzwi garażowych a także świadczymy usługi w zakresie montażu stolarki budowlanej.
Współpracujemy tylko z najlepszymi partnerami handlowymi takimi jak firma DRUTEX. Gwarantuje to naszym Klientom profesjonalne doradztwo oraz dobór właściwej oferty. Zakup stolarki okiennej i drzwiowej jest decyzją ważną z wielu powodów: dziś stanowi poważne obciążenie Państwa budżetu, a w przyszłości wpływać będzie na komfort Waszego mieszkania. Dlatego tak istotne jest precyzyjne określenie własnych wymagań i trafna ocena szerokiej oferty rynku. Nie jest to zadanie łatwe. Dlatego też z satysfakcją świadczymy pomoc naszym Klientom w wyborze najlepszych dla nich rozwiązań, dostosowując oferty producentów do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.
Służymy profesjonalnym doradztwem, precyzyjnymi wycenamii dokładnymi pomiarami. Swoimi ofertami podbijamy serca Klientów na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego a nawet poza granicami kraju. Naszą dewizą stało się wychodzenie naprzeciw rosnącym wymaganiom i potrzebom Klienta, dlatego stworzyliśmy ofertę produktów branży okienniczej obejmującą szeroki wybór wzorów i rozmiarów.
Branża chemiczna
Od początku istnienia firmy współpracujemy również z przedsiębiorstwem produkcyjno handlowym APOLLO Wojciech Apola. Zajmujemy się szeroko rozumianą higieną., handlem profesjonalnymi preparatami myjąco dezynfekcyjnymi oraz wyrobami chemii gospodarczej. Dodatkowo przedmiotem naszej oferty stanowią: środki czystości, wyposażenie niezbędne do utrzymania higieny, urządzenia do mycia i czyszczenia, wyposażenia śluz sanitarnych, systemy centralnego mycia, świadczenie usług serwisowych, opracowywanie programów mycia i dezynfekcji, szkolenia, pomocy w doborze i optymalizacji zużycia preparatów chemicznych. Z pełną gamą produktów możecie Państwo się zapoznać na portalu www.ole.pl
Oferta przedsiębiorstwa adresowana jest głównie do przedsiębiorstw działających w następujących branżach:
- Przemysł spożywczy (mięsny, mleczarski, drobiarski, rybny, przetwórstwo owocowo – warzywne, browary, produkcja napojów bezalkoholowych)
- Hotele, restauracje, catering, (Horeca)
- Instytucje publiczne
- Myjnie samochodowe
- Pralnie
Kompleksowa obsługa firm pozwala na oferowanie szerokiego asortymentu na bardzo atrakcyjnych warunkach

Dane kontaktowe

Firma APOLLO PH PIOTR DUSZA
ul. Grunwaldzka 32
33-330 Grybów
Informacja:
tel. 18 445 03 23
info@oknaduszy.pl
Doradca:
517 141 540
doradca@oknaduszy.pl
Sprzedaż:
601 854 364
sklep@oknaduszy.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-10-12 21:07:58 | Ilość odsłon: 1411

Tagi