POLKOM

katalog firm

Branża: Motoryzacja | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Ożarów Mazowiecki

Opis firmy POLKOM

Firma POLKOM została zarejestrowana w 2004 roku w Warszawie, jednak na rynku pojazdów (samochodów / motocykli) działamy już od 1996 roku zatem mamy za sobą już 10 lat doświadczeń !

* Samochody: POLKOM jest wyłącznym i jedynym na rynkach Europy Wschodniej przedstawicielem firmy PRUDENTIAL (USA), która na terenie całych Stanów Zjednoczonych od 1991 roku zajmuje się wyszukiwaniem samochodów / motocykli / łodzi na zamówienie Klienta.

Teraz masz możliwość zamówienia samochodu Twoich marzeń ! (na stronie dotyczącej samochodów znajdziesz link "Zleć szukanie" - POLECAMY)

* Motocykle: POLKOM działa w oparciu o partnerską sieć sprzedaży oraz magazyny w Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu mamy ogromny wybór motocykli / quadów praktycznie od ręki (średnio na magazynach ok. 450-540 pojazdów)

Teraz masz możliwość zamówienia motocykla / quada Twoich marzeń ! (na stronie dotyczącej motocykli lub quadów znajdziesz link "Zleć szukanie" - POLECAMY)

UWAGA: Wszystkie sprzedawane przez POLKOM pojazdy są bezwypadkowe - nie sprowadzamy do Polski "złomu", pojazdów zalanych, pojazdów po klęskach żywiołowych ! Nie dokonujemy również żadnych zmian w zapisach prędkościomierzy !

Naszym celem jest działanie w taki sposób, by każdy z Klientów po zakończonej transakcji chciał dokonać ponownego zakupu właśnie w firmie POLKOM... lub polecił nas znajomym i rodzinie... a wiemy, że taka rekomendacja jest najtrudniejsza !

Chciałbym jednocześnie podziękować wszystkim tym Klientom, którzy obdarzyli POLKOM zaufaniem. To tylko dzięki Wam firma cały czas się rozwija mogąc świadczyć coraz bardziej wyrafinowany serwis.

Dane kontaktowe

Polkom Bronisze ul. Kręta 2 05-850 Ożarów Mazowiecki
www.motomoto.pl www.polkom.otomoto.pl
kontakt 605-342-218 lub 605-342-089

Informacje o wpisie

Data dodania: 2009-10-07 14:35:50 | Ilość odsłon: 1502